Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Bayilik / Süral Grup bayilik veriyor

Süral Grup bayilik veriyor

süral mesrubat

Süral Grup  su, bira ve meşrubat ürünleri bayilik veriyor

 

Firma Adı Sural Su Bira Meşrubat Petrol Ürünleri Taşımacılık Paz.Dağ.Tiç:AŞ
Bayilik Kategorisi Bira, Su, Meşrubat
Bayilik Destekleri Bölgesel pazarlamada Reklam , Promosyon ve Satış Destekleri
Bayilik Şartları Bölgese Yapıya Göre Teminat mektubu , araç ve depo yatırımı
Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı Bölge Büyüklügüne göre 50.000 TL + Kar Marjı %11
Firma tanıtımı Süral Grubu’nun Antalya üretim tesislerinde üretilen Perge Bira, Süral Su ve Side Cola ve Meşrubat çeşitlerinin Tüm Türkiye’de bayilikleri verilecektir.
Süral Grup temelleri , 1986 yılında Süral Otel’in hizmete girmesiyle atıldı. Bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli olan Süral Otel ‘i sırasıyla, Süral Saray, Süral Garden ve 2005 yılında açılan Süral Resort takip etti. Süral Grup, turizmde yakaladığı başarıyı içecek ve gıda sektörüne de taşıdı. 1998 yılında hizmete giren Süral Su kısa süre içinde Türkiye’nin önde gelen su markaları arasında yerini aldı. 2002 yılında hizmete giren Süral Narenciye Paketleme Tesisleri ile taze meyve sektöründe de var olduğunu kanıtladı.
Süral Grup’un en son girişimi olan Perge Pilsner bira ve Side Cola meşrubat tesisleri , 2005 yılında açıldı. Perge Pilsner ve Side Cola meşrubat grubu ilk yıl fıçı ve premix olarak tüketiciye sunuldu. 2006 yılında kurulan şişeleme hattı ile, Perge Pilsner şişe olarak da tüketiciye ulaştı.
Başarılarımızın temel kaynağı müşterilerimizdir. Müşterilerimizin şirketimize ve ürünlerimize duyduğu güven, tüm çalışanlarımız için en önemli itici güçtür. Hedefimiz, sahip olduğumuz değerlere bağlı kalarak , hizmet verdiğimiz sektörlerde Türkiye’nin en hızlı büyüyen markası olmaktır.
Süral Grubu’nun Antalya üretim tesislerinde üretilen Perge Bira, Süral Su ve Side Cola ve Meşrubat çeşitlerinin Tüm Türkiye’de bayilikleri verilecektir
İsim Ahmet Özdemir
Telefon Numarası
Adres Bilgileri Adres: Antalya Manavgat Asfaltı 42 Km Çakış Köyü Yol kavşagı Manavgat /Antalya
İl: Antalya
İlçe: Manavgat
Posta / Posta Kodu: 007
Ülke: Turkey
e-posta adresi ahmetozdemir@gmail.com
Web sitesi Süral Su , Perge Bira , Side Cola

ÜRÜNLERİMİZ

perge  bira

PERGE PILSNER doğal kaynak suyu ile üretilen ilk Türk birasıdır. PERGE PILSNER Almanya ‘ dan ithal edilen yüksek kalitede malt ve şerbetçiotu kullanılarak üretilmektedir. Altın sarısı rengi, kolay içimi ve nefis tadı ile tüketicilerin beğenisine sunulan PERGE PILSNER Türkiye ‘yi dünya standartlarında bira ile tanıştırmıştır.

PERGE PILSNER’in bira fabrikası ve şişeleme tesisleri, dünyaca ünlü Alman Huppmann ve Krones firmaları tarafından son teknolojiye uygun projelendirilip monte edilmiştir. İdeal içme soğukluğu 6 – 8 derece olan PERGE PILSNER, 50 cl depozitolu şişelerde, 33 cl ve 50 cl depozitosuz şişelerde ve 50 lt fıçılarda tüketiciye sunulmaktadır.

side gazoz

süral su

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

3 yorum

  1. iyi günler ben denizliden tekel bayi siyim satışını yaptıgım biranızın icinde yabancı matde var aldı geldi elinden alayım degiştirelim dedim kabul etmedi mahkeme yolu acık bu işin dedi bilginiz olsun benim tel 05384223001 muşteriden tel aldım elimde mevcut ilginize sunarım

  2. bayilik bilgi konya

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top