Son Dakika
Home / Bayilik / Web Site Paketi bayilik veriyor

Web Site Paketi bayilik veriyor

web site paketi franchise&bayilik şartları
web site paketi franchise&bayilik şartları

Firma Adıweb site paketi
Bayilik Kategorisiweb tasarım
Bayilik DestekleriBayi internet sitesi kurulumu, reklam destekleriFirma, kimlik ve iletişim bilgi ve belgelerinizi tarafımıza mail ya da faks yolu ile ulaştırdıktan sonra başvurunuz değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda yönetim paneliniz açılacaktır. Panelden yapılacak olan ilk 10 satın alma işleminde normal satış fiyatları geçerli olacaktır. 60 gün içerisinde 10 adet web sitesi satın alınması durumunda bayi panelinde indirimli fiyatlar geçerli olmaya başlayacaktır.
Bayilik ŞartlarıFirma, kimlik ve iletişim bilgi ve belgelerinizi tarafımıza mail ya da faks yolu ile ulaştırdıktan sonra başvurunuz değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda yönetim paneliniz açılacaktır. Panelden yapılacak olan ilk 10 satın alma işleminde normal satış fiyatları geçerli olacaktır. 60 gün içerisinde 10 adet web sitesi satın alınması durumunda bayi panelinde indirimli fiyatlar geçerli olmaya başlayacaktır.Bayi fiyatları, normal satış fiyatlarımızdan yaklaşık %15 daha düşüktür. Firmamızdan web sitesi alan kişiler, müşterilerine verdikleri hizmete göre kendi satış fiyatlarını belirleyebilmektedir.Bayi panelinden satın alınan tüm web sitelerin footer (telif satırı) bölümünde bayinin bilgileri yer almaktadır.
Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı%15 Net Kar ve istediğiniz fiyata web sitesi satma imkanı
Firma tanıtımıYeni Türk Ticaret Kanunu ile bütün şirketlere bir web sitesi açma zorunluluğu getirilmektedir. Bayimiz olarak çevrenizdeki şirketlere web sitesi satışı yapıp kazanç sağlayabilirsiniz.Yönetim paneli sayesinde sayfalarınızı kısa bir sürede ekleyebilir, fotoğraf, video , anket, ziyaretçi defteri ve daha pek çok interaktif modulü ziyaretçileriniz ile paylaşabilirsiniz.Google dostu olan sistemimiz sayesinde siteniz çok kısa süre içerisinde Google’ de indekslenir ve rakiplerinizin arasından sıyrılarak ilk sayfalara yükselir.

Web sitenizde ihtiyacınız olabilecek her türlü özelliğe sahip olan Web Site Paketi ile profesyonel web sitenizi oluşturabilir, yönetim paneli sayesinde 7 gün 24 saat kolayca yönetebilirsiniz.

Şu anda yaklaşık 10.000 kullanıcı firmamızdan web sitesi hizmeti almaktadır. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

İsimAltan Türkmen
Telefon Numarası(850) 3026661
Adres BilgileriAdres: Hoşdere Cad. 175/7
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Posta / Posta Kodu: 06510
Ülke: Turkey
e-posta adresiiletisim@websitepaketi.com
Web sitesiwww.websitepaketi.com

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Nüans Art bayilik

Sanat Eseri Severlerin gözdesi  Nüans Art bayilik veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir