Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Genel / Detay Maxinet Mağdurları

Detay Maxinet Mağdurları


DETAY MAXİNET BATMAYA MAHKUMDUR ! NEDEN ?

Her network ve saadet zincirinin ortak sonu budur.Başta sisteme girenler paralarını alır, sonralarda bir sorun olur veya üye gelmez, kullanıcılar paralarını alamayınca sistem bir anda çöker.

Üretim ne ? Para nereden geliyor ?

Değerli dostlar ürün satmadan para kazanılır mı, yada üretmeden, ya da emek vermeden ? Detay maxinet ne üretiyor veya ne iş yapıyor ? (Kullanıcılara söylenen yalana göre : üyelerin bilgisayarına yüklenen program otomatik reklam tıklıyormuş bu sayede para kazanılıyormuş) Ülkede ne kadar zeki insanlar var değil mi ? Ha birde bu yetmemiş işe google ve SEO olayını da dahil ederek insanların kafalarını karıştırmışlar. (nasılsa anlamıyor itele pampa)

Milyar dolarlık şirket sizin tıklamanızla mı siteleri yükseltecek veya düşürecek ? Kaldı ki google ın verdiği veya sitelere reklam veren kişilerin reklamlardan çok büyük para kazanmadığını herkes bilir. Sisteminizde 100bin tane bilgisayar sürekli sitenizde gezse anca alexa denilen ki günümüzde de pek bir değeri kalmamış olan alexa sıralamasında yükselirsiniz ama bu demek değildir ki gerçek anlamda siteniz çok para kazanacak.

 

Aramaları google dan yaptırıyoz site öyle para kazanacak ?

Zamanında sosyal medya sitelerinde her like budalasının hilesi olan addmefast isimli site sizin yaptığınız bu işi zaten çok küçük paralara yaptırıyordu. Ki yıllardır addmefast vardır ve jeton satışı ile para kazanır peki ya siz ? Bilgisayar icat edildiği zamandan beri botnet sistemleri var. Yani birisinin bilgisayarını farklı sitelere tıklatarak site yükselteceğini sanma mantığı. Hatta yüksek değerli özellikle devletlere ait websiteleri hacklenip sitelerin linki yerleştirilirdi (bilmeyenler google dan hacklink nedir diye araştırabilir) Bunu bilen google bir süre sonra algoritmasını değiştirerek hackerların bu hacklink ile para kazanma baltasını taşa vurmuş oldu.

Hiç aklınız alıyor mu google milyar dolarlık bir şirket ve müşterilerinden milyarlarca dolarlık reklam satışı ile para kazandırıyor. Sizin yapay olarak yükselttiğiniz siteyi google anlamayacak kadar salak değil mi ? Ki aynı ip den sürekli reklam tıklaması veya site tıklaması yapıldığında zaten o bilgisayardan yapılan tıklamaları bir süre sonra sahte olduğunu anlayıp site sahibine bu tıklamalar için hiçbir reklam ücreti ödemez. Yani gerçekte yarardan çok zararı vardır !

Kelin İlacı olsa kendi başına sürer !

Bakınız bu screenshot wmaraci.com isimli webmasterların kullandığı bir siteden alındı. Burada bulunan google sıra bulucu ya ilk 500 site arasında detaymaxi nin SEO kelimesindeki sıralamasına baktık. Görüldüğü üzere google ın yeni algoritmasına göre tıklama süresine göre google websitelerini google sıralamasında yükseltmiyormuş ! SEO yaptığını ve websitelerine yükselttiğini iddaa eden site kendi sitesini bile yükseltememiş, yani google salak değil !

İddaa ediyorum ilk 10 içerisinde hiçbir zamanda olamayacak !

Peki neden internette fazla şikayet yok ?

Şöyle ki kimse malım kötü demez, çünkü verdiği binlerce lira veren bir insan buna inanmadan vermez. O yüzden bir dönemin kairos ve mega holdings çileri gibi sistem çöküp millet kaçana kadar herkes mutludur. Boşuna bu sisteme saadet zinciri demiyorlar. Zincirin devamında sıcak para gelmeyince saadette olmuyor haliyle. Şuan için ilk yıllarda ödemelerini alanlar abi ben hergün ödememi aldım diye gezinse de bunun devamlılığı yok. Alıcınız kim abi ? Ne satıyorsun? Kime satıyorsun ? Bilgisayarlara kestiğin faturalar haricindeki faturaları kime kestin müşterin kim ?

Şirket garantisi var sözleşmemiz var ! 

Titancı kenan ı tanımayan yoktur herhalde 🙂

Jet fadıl ı ise bilmeyen zaten kimse yoktur. Cübbeli cemaatine sözde oteller evler sattıktan sonra bir daha görülmedi. 2 yılda bir gelip Türkiye de garibanları dolandırıp kaçar kendileri 🙂

Detay maxinet dolandırıcı mı ? O zaman sisteme millet neden giriyor ? Neden Övüyorlar ?

Bakın Detay maxinet dolandırıcı mı başlığıyla açılmış olan siteleri dikkatle inceleyin bir süre sonra kendinizi detay maxınet yalakalığı yapmış kişinin referanslı linkliyle kendinizi detay maxınet paketlerıne bakıyor bulursunuz. Bu yazıya da görüp bir sürü cahil veya çıkarcı saf tipler gelip ben paramı alıyom seni şikayet ederiz gibi yorumlar yapıp ağlayacaklardır 🙂

Gelelim Sözleşmeye

600 dolar verip 150 dolarlık bilgisayarı alıyorsunuz. Sözleşme nerede kardeşim ? Adamlar yarın bir gün biz kimseye aldığının 2 katı vermeyi taahhüt etmiyoruz. Reklam satışımız olduğu sürece bunu vaat etmiştik iflas ettik o yüzden ödemenizi yapamıyoruz denirse ne yapacaksınız ? Üstelik parasını verip aldığınız bilgisayar size satılan bir ürün olarak fatura edilmişse ki tahminim öyle siz hiç bir hak talep edemezsiniz. Şirket ben bu yazılımlı bilgisayarı tüketiciye 1000 dolara 2000 dolara neyse sattım aha bu da sözleşme bu da fatura dendiği zaman KEŞKE ler maalesef bir işe yaramaz.

Webmasterlar salak mı ?

Adamlar onca üye ve üyelerin reklamına rağmen kendi sitelerini yükseltemiyor başkalarınınkini nasıl yükseltecek Allah aşkına ?

Gidip webmaster forumlarına bakın wmaraci, r10, iyinet ve daha bir çoğunda kullanıcıların yorumlarına bakın.Üyeler bu detaymaxi hakkında ne yorumlar yapmış?

Bakınız r10 dan bir yorum alıntısı :

Kesinlikle ponzi sistemi. Paneli vs inceledim kairosun aynısı. Kairos çıktığında da çok kişiye söylemiştim sıkıntılı diye. Ben zarar etmeyeyimde davet ettiğim aldımdaki üyeler zarara uğrarsa uğrasın anlayışında olan insanlar kayıt olur bu sisteme. 1 yıl yürür atıyorum zarar etmezsin belki ama senin davet ettiğin adamın zararını ne yapacaksın onun hakkını nasıl ödeyeceksin ? İşte dolandırma işi burada başlıyor zaten. Halkaya yeni katılan 5 nesil kazık yemiş olacak kısacası ödedidği 600$ ı geri alamadan herifler arazi olacak. Ayrıca sitenin whois kaydına baktım o vakit daha işkillendim. Birde şöyle bir durum var sizin

Detay telekom aş nin sitesi kapalı neden acaba ?
http://prntscr.com/h450yy
Ayrıca turkcell in partneri olan detay telekom ile ilgili bilgide sanki site olarak yanlış mı vermiş turkcelldeki bilgi mi eksik çözemedim =)
http://prntscr.com/h452yf

kaynak https://www.r10.net/1072836155-post17.html

Başka bir yorum:

Detay maxinet’e kesinlikle güvenilmez. Mobilepax adı altında açtıkları firma ile 27 Milyon Mobil ödemeyi gömerek bir çok firmayı dolandırdılar.Sonra firma battı dediler 30 bin tl’de bizim kaldı.Zaten sistemleride %100 saader zinciri kairos eş değeri

 kaynak : https://www.r10.net/1073191376-post22.html
EK : Kazandığınız paralar haramdır. Bunu yorumunda hatırlatan değerli Ahmet Fahri Bal isimli kişiye özellikle teşekkür ederim.

Ne güzel de açıklamışsınız hocam bizim halkımız çok cahil hala yorumlarda savunuyorlar yaşadığım mahallede bu sisteme kendini kaptiranlar var ne kadar aciklasam nafiyleydi bilmedikleri bir konuda çok emin konuşuyorlar beyinleri yıkanmış gibiler SEO ne diyorum bilmiyor açıklıyorum böyle kazanc olmaz diyorum koskoca şirketten iyi mi biliyorsun diyorlar biliyormusuz demek ki neyse bu arada sistemden kazanan arkadaşlar kazandığınız paralar haramdır bunuda belirteyim sizden sonra ki üyelerin paralarını yiyorsunuz şuan

Güncellemeler

 

Hakkında admin

266 yorum

 1. ÜYLERDEN GELEN KLASİK SAVUNMA OLAN BUGÜNE KADAR BİR SIKINTI OLMADI ÜYELER MEMNUN DİYENLER ŞUNADAN EMİN OLUN SİSTEM PATLAYANA KADAR SIKINTI OLMADIĞINI SÖYLEMEK KADAR DOĞAL BİRŞEY YOK AMA SİSTEM TIKANDIĞINDA SIKINTI VAR MI YOK MU ORTAYA ÇIKAR Kİ ŞUNUDA DİP NOT OLARAK NOR ALIN DETAY MAXİNET BUGÜNE KADAR RAHAT ÜYE BULABİLDİĞİ İÇİN ESKİ ÜYELERİN SEO GELİRİ KANDIRMACASI İLE KAZANDIĞINI SÖYLEDİĞİ AYLIK KARINI YENİ ÜYELERİNDEN GELEN PARA İLE FİNANSE EDİYORDU BU HABERLERDEN SONRA ARTIK ÜYE BULMASI ZOR OLDUĞU İÇİN BAKALIM BUNDAN SONRA NASIL FİNANSE EDECE AK KOYUN KARA KOYUN BUNDAN SONRA 1-2 AYA KALMAZ ÇIKAR KENDİNİZİ KANDIRMANIN ALEMİ YOK ARTIK KAFANIZ SOKTUĞUNUZ KUMDAN ÇIKARIN HAA PARAMI ÇIKARDIM DİYEN YER UNUTMAYIN O PARA TİCARİ YOLDAN DEĞİL YENİ GİREN VE PARASINI KAPTIRAN DİĞER ÜYELERİN PARASI VE DOLANDIRILAN İNSANLARIN PARASINDA PAY ALMAK NE KADAR AHLAKİ İSE SİZİN DE ORDAN KAR ETTİM DEDİĞİNİZ PARA O KADAR AHLAKİ OLABİLİR BOĞAZINDAN GEÇEBİLENLER ÖNCE KENDİLERİNİ HESABA ÇEKSİN VİCDANEN

 2. BÖYLE BİR YAPININ İNSANLARI DOLANDIRDIĞINI NASIL ANLARSINIZ???ORTADA PARASINI, EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALAMAMIŞ İNSANLARIN ÇIĞLIKLARINI DUYARSANIZ.KAÇ GÜNDÜR DETAY MAXİNET İ KARALAMA KAMPANYALARI YAPILMASINA RAĞMEN (BAZI MEDYA KURULUŞLARI VE DİKKAT ÇEKMEK İSTEYEN LER TARAFINDAN) HİÇ BİR ŞAHSIN MAĞDUR EDİLDİĞİ ISPAT EDİLEMEMİŞTİR.BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.BAŞARAMAYACAKSINIZ…yarın bir gün bir bakmışın bu karalama yapanlar herkezden önce detay maxinet e katılmaya kalkmışlar;)

  • Böyle bir yapının dolandırdığını şöyle anlarım bay akıllı kardeşim avukat ve sadece dün detay maxinet ten paralarını almadığı için ona başvuran 7 kişi var dava açmak için.Büyük ailesiniz ya bakalım vurgundan sonra kaçıp ortadan kaybolduklarında da büyük aileyi bulabilecekmisin.Ha bide yatırdığı parayı çıkaranlar var rahatlar ama unutmayın alt üyelerden parası giden insanların hakkını sizde yemiş oluyorsunuz sadece o başındakiler değil.

   • kimmiş o 7 kişi verin isminide bizde ona göre davranalim.kanitlarla gelin.35000 kişilik bir sistemde 7 kişinin mi.parası verilmemis cok komiksiniz😄😄

   • Ağzina sağlik arkadas,im
    Guzel yazmissin.ama bu yil sonuna kadar gider sonra patlak verir. Kazanc vaatleri hic mantikli gelmedi bana cok mantiksiz. Sen yat bilgisayer calissin. Ha birde okadar para yatirican falan..borsaya gigerim daha iyi.

    • arkadaşım zaten bu işe her baba yiğit cesaret edip giremez;)şöyle bir şey varki bu sistemde benim.param var en yüksek paketi alacam diyemiyorsun.en ufak olan paketi alırsın hoşuna gitmedimi vazgeçip paranı alacağın bir süre var.baktın iyi değil o verilen süre içerisinde çıkarsin.Çıkmadın devam ettin aldığın paket kendini 4 ayda amorti ediyor geri kalan 8 ay kar.1 yıllık kullanım süren.hoşuna gitmedimi 2. sene hiç devam etmezsin.bizde ilk gireceğimiz zaman sizin gibi düşündük ama işin içine girince daha iyi anlıyorsun.senin yatırmış olduğun para yine üyeler arasında paylastırılıyor.BAKALIM KİM HAKLI ÇIKACAK İNCELEMELER BİTSİN HELE.

 3. ekşi sözlük ve birçok yerde bu haber paylaşılmış doğrumudur ”an itibariyle istanbul 6. sulh ceza hakimligi tarafindan banka hesaplarina bloke konulmus ve bankalarin personel ekranlarinda islem yapmadan once fraud* birimini arayin uyarilari eklenmistir”.

 4. Rıdvan Gülgün

  Arkadaşım sadece hürriyette çıktı diğerleri ondan kelimesi kelimesine alıntı yapmış.Ayrıca bu firma 2003 ten beri çalışıyor.zamanında Turkcell’le iş ortaklığı yapmış.Çiftlik bankla karıştırmayın.

  • yalanınıza gran girisin

   sizin paket aldığınız firma olan detay maxinet 2017 de kuruldu yani mazisi daha 1 yıl bile var yada yok 2003 ten beri dfaal olan firma ise detay telekom ve sahipleri 2016 da değişti yeni sahibi ile eski sahipleri arasında hiçbir illiyet bağı yok ben inceledim okudum.açın 2016 da şirket devri ile ilgili ticaret gazetesini oku gazte sizin gibigibi boş laf değil resmi belgedir.ayrıca sizin savunduğunuz detay telekom tukcell e sadece birkaç dönem tahsilat işlemi yapmış vede devam ettiremmeiş ve olmayıncada bırakmış şunada hiçbir bağı yok diye biliyorum da birkaç yıl pasif kalmış ve pasifte bekleyen bir firmayı alper tetiker 3.şahıs oalrak devir almışlar herşey resmi ise bu daha resmi belgelerle ortada. siz ya çok safsınız bu ufacık bilgiyi öğrenmekten bie acizsiniz yada çok art niyetli olarak algı oluşturuyorsunuz

 5. Tarcan Tozoğlu

  Detay Maxinet in patlamasını çok beklersiniz.Hiç bir işe yaramayan asalak sürüleri eleştirmeye her zaman devam ederler. Ama hiç bir şey yapmazlar kendileri için riske girmezseniz para kazanamazsınız.Dükkan açtınız diyelim.Yüzlerce ticarethane kapanıyor günümüzde.Biz para kazanıyoruz.Kazanmaya da devam edeceğiz.Kazandığınız para haram diye fetva veren mallar da var. Siz kendi işinize bakın yani hiç bir iş yapmayın.

  • Patlayıp patlamayacağını merakla bekleyen sizin gibi üyeleridir. Bakalım kim asalak çıkacak.Kapanınca da burda böyle konuşacakmısın merak ediyorum

   • Tarcan Tozoğlu

    Biz riske girmeyi seviyoruz.Sizin götünüz yemediği için bu işi yapanlara da bok atıyorsunuz. Siz anca hayal kurarsınız.Biz ise en azından hayallerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.Parasını alamayan kişi yok şu anda.Çok bekleyeceksiniz daha kapanacak diye.

 6. Buyrun daha devamı var Detay ı savunanlar Size bi an önce paranız varsa çekin demiştim
  http://www.mynet.com/haber/guncel/detay-maxinet-nedir-detay-maxinet-kapatildi-mi-3934118-1
  Çiftlik Bank benzeri organizasyonlarla ilgili skandallarına her geçen bir yenisi ekleniyor. Çiftlik Bank ve Anadolu Farm’dan sonra bu sefer Detay Maxinet gündeme geldi Peki Detay Maxinet nedir? Detay Maxinet üyelerinden nasıl para topladı? Erişime kapatılması için harekete geçilen Detay Maxinet için suç duyurusu da yapılacak
  Çiftlik Bank skandalı sonrası durumu el koyan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Çiftlik Bank benzeri pek çok şirket olduğunu açıklamıştı. Anadolu Farm kurucusu İsa Karademir’in yakalandığı öğrenildi. Şimdi de kullanıcılarına bilgisayarlarını açık tutarak para kazanmayı vadeden Detay Maxinet gündeme geldi.
  ERİŞİME KAPATILMASI İÇİN BAŞVURULACAK!

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Detay Maxinet ile ilgili raporunu tamamladı ve sonuç olarak kuluş hakkına suç duyurusunda bulunacağı açıklandı. BTK’ya da Detay Mexinet’in sitesine erişimin kapatılması için başvurulacak.

  Şu an Detay Maxinet sitesine girilince kullanıcılar “Site yenileniyor” mesajı ile karşılaşıyorlar.

 7. Bakalım bu savunanlar şimdi ne yorum yapacak buyrun
  http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/sen-yat-bilgisayarin-calissin-dediler-35-bini-askin-kisiden-milyonlarca-lira-topladilar-40785628

  Her geçen gün bir yenisi ortaya çıkan saadet zincirleri ile ilgili Gümrük ve Ticaret Bakanlığı denetimlerini sıklaştırdı. Edinilen bilgilere göre bakanlık müfettişleri, bilgisayarlarını günün belli saatleri açık tutarak para kazandırmayı vaat eden Detay Maxinet ile ilgili raporunu tamamladı. 35 bini aşkın kişinin üye olduğu şirket ile ilgili bu hafta savcılığa suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi. Şirket sitesinin erişime kapatılması için de Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na (BTK) da yazı gönderileceği belirtildi. Şirket sahibi Alper Tetiker ise, bakanlığın suç duyurusu hazırlığı ile ilgili bilgilerinin olmadığını, yürüttükleri faaliyetlerin yasal çerçevede olduğunu söyledi.
  Üye sayısı 35’bini aşan Detay Maxinet (Detay Telekom San. Ve Tic. Limited Şti.) üzerinden toplanan paranın tutarı 100 milyon lira olarak ifade ediliyor. Şirket,‘Sen yat bilgisayarın çalışsın’ dediler 35 bini aşkın kişiden milyonlarca lira topladılar
  yaptığı tanıtımlar ve sunumlara göre, üye olan kişiye öncelikle bir bilgisayar veriyor. Üyeye verilen bilgisayara bir yazılım yükleniyor. Üyenin bilgisayarı açık kaldıkça, Detay Telekom’un çalıştığı şirketlere SEO hizmeti verildiği belirtiliyor
  SAVCILIK BAŞVURUSU BU HAFTA
  Özelikle geçen yıl, büyüyen sistem nedeni ile şikâyetler Gümrük ve Ticaret Bakanlığına da ulaşınca hareket geçildi. Bakanlık müfettişleri 3 aydır mercek altına aldıkları şirket ile ilgili hazırladıkları raporu tamamladı. Sistemin bir tür saadet zinciri olduğu belirtilen rapor sonrası bu hafta savcılığa suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi. Bakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre şirketin sitesinin erişime kapatılması için BTK’ya da yazı yazılacak.

 8. Arkadaşlar bende sistemin içindeyim ama bu şekilde savunmanın anlamı yok ben girerkende bunun patlama riskini goze aldım sizde kendinizi fazla kaptırmayın zaten haklı ise yakında çıkar ama değilse burada ben paramı tıkır tıkır alıyorum diyenler ne yapacak
  Şu garanti ve güven verenlere bakıyorum bu lafları ben kendi şirketim olsa söyleyemem kimse kimseye %100 garanti veremez siz erken girdiniz paranızı aldınız diye sistem 10 numara olmaz bugün hâlâ daha ısrarla milleti üye yapmaya çalışanlar var milletin ekmeğiyle oynamayın insanlara hayal kurdurup paralarını kaybettirmeyin
  Benim kaybettigim bir para yok ama içimi rahatlatan tek şey kimseye gel üye ol para kazan diyerek garanti güven vermedim tek başıma girdim riski göze aldım zsten yatırdığım para gitsede beni etkilemez ama sizin güven verdiğiniz insanlar kredi çekiyor kendisinin yanında ailesinide harab ediyor bugün battığını ilan etse detay millet kredi ödemeye devam edecek aylarca yıllarca
  Neyse fazla uzatmaya gerek yok çok güvenen arkadaşlar en azından 1-2 hafta beklesinler neyin ne olduğu ortaya çıksın

 9. Kıskanmayı bırakın gelin sizide üye yapalım ayda 1.300 e çalışıp uzanamadığınız paralara mundar demeyin risk aldık paramızı kazanıyoruz yiyosa sizde risk alın ! PARA BENİM DEĞİLMİ KARDEŞİM İSTER DETAYA VERİRİM İSTER BİTCOİNE SA NA NE

 10. hay basireti bağlı insanlar sizn gözünüz kör olmuş haber sadece hürriyet.com da çıkmadı cnn turkte var haber7.com da çıktı habertukte çıktı milliyet.com var var oğlu var …. daha bir sürü site yani sen hürriyette okuyunca sadece hürriyette çıkmış olmuyor :)) haa şu biz paramzı alıyoruzhiçbir sıkıntı yok diyenler yahu çiftlikbankta son gün herkes aynı cümleyi kullanıyordu biz tıkır tıkır paramızı alıyoruz hatta tosuncuk kaçtığı gün bile bugün hayvanları besledik sütümüzü sağdık paramızı hesaba attık diyenler vardı geçmiş ibret almak için vardır tabi ibret alana :))

  • Ahmet Fahri Bal

   bizim.halkimizdan bir şey olmaz hocam ben bunu gördüm artık eğitimsiz ama burda eğitime bile gerek yok mantıklı düşünen insan sistemin dolandırma üzerine olduğunu anlayacaktır yine söylüyorum şirket size diyorki SEO hizmeti veriyoruz SEO ne demek bı yazın Google a okuyun bunu aslında sisteme.gormeden önce yapmanız gerekiyordu bu adamlar böyle diyor ama ne demek mis ne iş yapiyolarmis para alicaz diye direk atiliyorlae paraya aç halkımız neyse he birde paralarınız kalırsa devlete suç atmayın inşallah ta kalır aklınız başınıza gelir

 11. türkiyede böyle bir patlayış olduda sadece hürriyet .com mu duydu nekadar büyük bir firmaymış meger(hürriyet.com) asılsız bir haber at yılanlık fitne fesatlık yap ortyada hol yok yumurta yok sonunda patladı derken ne patlamış kaynak ne

 12. Hürriyetin haberini kanıt olarak gösterip detay maxinet kötülemek nedir yaa 😀 bu kadar sığ beyinli olmayın ey Türk halkı, önce bi haberin resmiyeti olsun sonra haberi yapın. Yok neymiş kazandıkları para harammış, lan köpek sen ortada bok yok pusu yok iftira atıyorsun üstüne üstlük yine ortada bise yok sitende Detay Maxi Savcılık suç duyurusu örneği paylasiyorsun,, Allah korkusu olana bu haram degilmi sorarım size? Şirketi savundugum yok ama kanıt gösterecek yere, cahil diyip geçmektir cahillik. Yada işine öyle geliyor….

  • aynen algı operasyonu karalama operasyonu yaparak yanınada iki tane batan firma örneği göstererek düzgün giden bir işi bozmaya çalışan yılanlar neyi paylaşamıyorsunuz fitne fesat veriyorsunuz bir insana 40 kişi deli dese deli olur hesabı yapmakla ne kazanıyorsunuz bu haberi yaparken hiç düşündünüzmü kaynak ne detaymaxi dolandırıcı oldugunu nereden biliyorsunuz hürriyet .com sana yakışıyormu böyle asılsız haberler yazıklar olsun elinde kanıt olmadan çamur at izi kalsın politikası izliyorsun yazıklar olsun

 13. Yaa patladi diyenler siz ne kadar gerizekalisiniz ya biseyi arastirin biraz 1 tane magdur gosterin hepinize haklisiniz dicem milyarlarca lira para kazaniyoruz ve bu haberlere ragmen hala kazaniyoruz neyin kafasini yasiyosunuz siz.E tabi kedi ulasamadigi cigere mundar dermis sizinki de o hesap

  • Kesinlikle katılıyorum size boş konuşuyor adamlar en dindar adamlar dini kullanırlar detay da böyle bir şey görmedim ikincisi diyor ki 150 dolarlık bilgisayar 1000 dolara satıyor öyle birşey de yok… şikayette yok çünkü ödeme problemi yok mağdur da yok

 14. Ahmet Fahri Bal

  Ne güzel de açıklamışsınız hocam bizim halkımız çok cahil hala yorumlarda savunuyorlar yaşadığım mahallede bu sisteme kendini kaptiranlar var ne kadar aciklasam nafiyleydi bilmedikleri bir konuda çok emin konuşuyorlar beyinleri yıkanmış gibiler SEO ne diyorum bilmiyor açıklıyorum böyle kazanc olmaz diyorum koskoca şirketten iyi mi biliyorsun diyorlar biliyormusuz demek ki neyse bu arada sistemden kazanan arkadaşlar kazandığınız paralar haramdır bunuda belirteyim sizden sonra ki üyelerin paralarını yiyorsunuz şuan

 15. Malmisiniz bitane asgari ücretle çalışan ackopek geçmiş şirketi kotuluyo digerleride inaniyo millet arabasını aldı bokgibi para kazanıyor yasal olduğu için hicbisikinti yok biribilaf ariyo ortaya digerleride destek veriyor kafayı yicem gezin agzininiz kokakoka laf atan ackopek ler tikirtikir paralar yatiyo boş konuşuyorlar boş sizin gibiler mahkumdur asgari ucrete

 16. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/sen-yat-bilgisayarin-calissin-dediler-35-bini-askin-kisiden-milyonlarca-lira-topladilar-40785628 hala savunanalr okyun ve aklınız başına toplayın diyeceğim ama iş işten geçti galibaaa maaleseff

  • Helal olsun ya ağzına saglik.ortada yapılan bir.is var .reklam tıklandığı için bir pc günde 84 dolar kazanıyor 14 u bize veriliyor bu iş yaptir8ldigi için. Reklam veren şirketten alınan ödemeyi tahmin edersiniz.8 aydır tıkır tıkır alıyorum ben ödememi. Ürurler anca sinek.gibi mide.bulandirirlar.

  • peki bu haber yanlış çıkarsa hürriyet.com nasıl bir ceza alabilir herkes hakkında yalan haber yapmak ne derece doğru isteyen istedigi insana iftira atması habermi oldu şimdi

 17. Ben 5 Aydır Sistem Üyesiyim Allah Çok Şükür Bı Sıkıntı yok tıkır tıkır ayda alıyorum 16 bin lira boş laf yapmaya gerek yok bence gençler

 18. Anlamadığım mega holdingsten ne istiyorsunuz dimdik ayakta mega holdings web site satar bunun yanında eğitimini verir utanin ve bu haberi yaparken kairos kapandi ama mega dimdik ayakta haber yaparken altını doldurun mega halen satış yapıyor buda size kapak olsun

 19. Arkadaşlar bu sisteme ben de yeni dahil oldum. Sistemi gayet basit kullanışlı bir iki sıkıntım oldu telefon ile destek aldım. Anlatıldığı gibi ne telefonu açan var efendim ne de muhatap var efendim bunları geçin. Watsapp gurupları var takılan her keze yardım ediliyor danışan oluyor sorunlar çözülüyor. Çiftlik bank tan sonra Anadolu farm ile ilgili haberlerin ardından güvensizlik sorunları var her kez de. Bu çok doğal ama bu bir risk bu bir nevi ticaret bu işe girerken öyle gireceksin. Bakınız şuan her kez kazanıyor firmayı defalarca bimer e şikayet eden oldu ama aklandı. Bakınız bu tür sistemleri içeren 50 nin üzerinde firma incelemeye girdi ama detaymaxinet girmedi aklandı. Adamların yeri yurdu belli şirket adı, açık adresi, vergi bilgileri, telefon numaraları, sertifikaları her şeyi temiz apaçık. Haftanın iki günü seminer veriliyor isteyen her kez katılabiliyor gidin sisteme dahil olmanıza gerek yok dinleyin araştırın kardeş. Şuan için veren memnun alan memnun. Son olarak grupta paylaşılmıştı şirket karalama kampanyalarını çok titiz bir şekilde araştırıyor 40 ve üzeri avukat bunun için görevlendirilmiş bir şeyi bilip bilmeden araştırmadan yorum yapmayın başınıza iş almayın derim!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top