Son Dakika
Home / Genel / Affialite Marketing Sistemi

Affialite Marketing Sistemi

affiliate-marketingSatış ortaklığı(Affialite Marketing) ile ilgili tüm detaylar

Sıfır Sermaye – Sıfır Risk

İnternetten para kazanmak için kullanılan en çok teknik Affialite Marketing ile karşınızdayız.

Nedir bu Affialite Marketing

Türkçede satış ortaklığı olarak geçen bu sistemi anlamk için oxford bitirmeye gerek yok aslında.Bir ürünü satın ve satıştan komisyon alın.İşi kısaca tanımlamak gerekirse komisyonculuk, emlakçılıktan pek bir farkı yok.

Bu işin en güzel tarafı sermayesiz ve tamamen risksiz olması.Ortaya hiçbir para koymazsınız.En fazla satış yapacağınız ürünü satamazsınız, bu da size maddi hiçbir kayıp vermez zaten.

Affialite Marketing Kârlılık Oranı

Bu iş ne kadar kârlı derseniz satışını gerçekleştirdiğiniz ürün başı %40 ile %60 arası oranlarda değişen bir komisyon ücreti alırsınız.Yani 50 liralık bir satış size 25 lira kazandıracaktır.Ürünü hazırlaya siz değilsiniz, hazır bir ürünün satışı yapıldığı takdirde peşin ödeme alıyorsunuz.Ödemeler genellikle peşin yapılır.

Affialite Marketing Nasıl Bir iş?

Free olarak yapılan bir iş diyebiliriz.İster part time ister full time istediğiniz zaman çalışırsınız.Ürün olarak e-kitaplar, eğitim setleri,bitkisel destek ürünleri vs ürünler satabilirisiniz.

Bu iş nerede yapılır?

İnternet üzerinde clickbank,plimus,xticaret gibi sitelerde satış ortaklığı yapacağınız ürünler bulabilirisiniz.X ticaret ülkemizde bu konuda oldukça yaygın bir oluşumdur.Satıcı ile komisyoncuyu bir araya getiren bu şekilde bir çok site var.Satış ortağı olacağınız ürünü belirledikten sonra internet üzerinde tanıtımlarla küçük kârlar elde edebilirisiniz.Bu iş sıfır sermayeli ancak xticaret sitesi satış ortaklığı kaydı için belli bir ücret istiyor.

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Çiftlik Bank intiharı

Dolandırıcılığın ortaya çıkması sonrası yönetime yakınlığı ile bilinen ve ilk bayilerden olan Emrah Sezek (çiftlikbank …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir