Son Dakika
Home / Genel / Çiftlik Bank yeni gelişmeler

Çiftlik Bank yeni gelişmeler

Sabah saatlerinde çiftlik bank hakkında NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK raporu çıkması ve Bakan ın açıklamaları sonrası tüm yatırımcılar Çiftlik Bank ın iletişim kanallarına yüklendi. Çiftlikbank ise sosyal medyada 18:00 da canlı yayınla açıklama yapacağını duyurmuştu. Saat 18:30 olmasının geçmesinin akabinde kızgın yatırımcılar Çiftlik Bank ın sosyal medya hesaplarından engellenmeye başlandı. Ayrıca noter ihtarnamesine rağmen günlerdir anaparasını alamayan çiftlik zedeler facebook kanalıyla sitem etmekteler.

Öğlen saatlerinde Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkçi tarafından yapılan açıklama

https://www.youtube.com/watch?v=X1_Qpkm52Go

Herşey bir yana giden yarım milyar tl lik paraya mı yoksa o yarım milyar tl yi bir araya getirmek için insanların ev ve arabalarını teminat göstererek aldıkları kredilere mi üzülmeli bilemiyorum. Binlerce insanın ocağı yandı bitti. Kredi ödemesi gelenler mağdur olarak ortada kaldı. Ana parasını geri alma şansı bile olsa ödenmesi gereken faiz vs. diğer masraflar sürecin yıpratıcılığı hepsi ayrı bir külfet. Belki de Başarılı olabilecek bir proje olan çiftlik bank 25 yaşında ne yaptığını bilmeyen bir çocuk ve beceriksiz idarecileri tarafından tarihin sayfalarına kara bir leke olarak düştü.

09.03.2018

8 Mart cuma günü açıklama yapacağı iddaa edilen Çiftlik Bank genel müdürü Niyazi Karaoç sessizce ortadan kayboldu. Sosyal medya hesaplarında yüzlerce insan şu çiftlikbanktan paralarını istiyor.

12.03.2018

Paralarını alamayan yatırımcılar paralarını istemeye gitti. Oysa bir sürpriz ile karşılaştılar.

https://youtu.be/B850Wvq2ml8

 

Hakkında admin

Check Also

Çiftlik bank kapandı

Çiftlik bank a ait facebook sayfası kapandı. Websitesinde tüm işlemler ise durduruldu. Yurtdışına kaçtığı bilinen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir