Son Dakika
Home / Bayilik / AL-MED GRUP | Bayilikler

AL-MED GRUP | Bayilikler

almed bayilikler

AL-MED GRUP Kozmetik İlaç Sanayi endüstriyel temizlik ürünleri bayiliği veriyor.

 

Firma AdıAL-MED GRUP KOZMETİK İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Bayilik KategorisiENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
Bayilik Destekleri300 KOLİ KÖPÜK SABUN SATMAYI TAAHÜT EDEN BAYİMİZE 1 ADET RENAULT KANGOO ARAÇ TAHSİS EDİLECEKTİR.
Bayilik ŞartlarıAYLIK 300 KOLİ KARTUŞLU KÖPÜK SABUN TAAHÜTÜ
Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı5.000 TL’LİK ÜRÜN ALDIĞINIZ TAKDİRDE 9.000 TL SATMA FIRSATINI YAKALARSINIZ.
Firma tanıtımı2000 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Sitesi Ostim / ANKARA’da 1100 m² alan üzerinde faaliyetlerine başlamıştır.VİZYONUMUZ ;
Tüm canlıların en yüksek ekolojik düzeyde ve yüksek enerji dengesinde kaliteli bir yaşam sürecekleri Dünya gezegeni oluşturmak,Kirlenmemiş ve tahrip edilmemiş bir Dünya gezegeni inşa etmek,
İnsanların ve hayvanların birbirleri ile ve tüm evren ile birlikte barış ve uyum içinde yaşadığı bir dünya gezegeni istiyoruz.
Her şeyin yaratıldığı ve evrildiği gibi olduğu bir dünya gezegeni tekrar kurmak istiyoruz.

En üstün kaliteyle bu yolda devam etmek üzere, ürün yelpazemizi genişleterek ; nitelikli ve güleryüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ;
Al-med Grup Olarak misyonumuz,mavi gezegenimizi eski güzelliğine kavuşturmak,yeryüzündeki tüm yaşam formları ve ekolojik dengeyi tekrar tesis ederek,gelecek nesiller için yaşanabilir bir Dünya inşa etmek.
Müşterilerimizin yaşamlarına değer katmak için çözümler üreten, müşterilerimizin beklentilerini öngörerek, pazara en etkin ve en gelişmiş teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla yolumuza devam etmektir.

DEĞERLERİMİZ ;
Birbirimizi, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi aktif biçimde dinleyecek ve doğru anlayacak, çevremize ve toplumumuza ürün ve hizmetlerimizle katkıda bulunmayı amaç edineceğiz.

YENİLİKÇİLİK;
Fikirleri geliştirir, dinler, destekler ve paylaşır; gerçekleştirmek için ortam oluşturur ve alışılmışın dışındaki fikirleri ödüllendiririz. Çeşitliliğe açığız..

CESARET;
Sorumluluğu paylaşarak birbirimizi cesaretlendirir ve insiyatif alırız. Katkıları takdir etmede adil davranırız. Hatalarımızdan ders çıkarırız.

İŞ BİRLİĞİNE AÇIK OLMAK;
Bilgi ve uzmanlığımızı önyargısız ve açık bir iletişimle paylaşarak birbirimize destek olup, yol göstermek için gerekenin en iyisini yapmakla sorumluyuz. Sevgi ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı yaratırız.

ŞEFFAFLIK;
İş etiğimiz gereği geri bildirimlerimizi ilgili kişilerle doğrudan dürüstce ve hızlı yapar, başarımızı destekleyecek her türlü bilgiyi günceller ve paylaşırız.

Müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğimize yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olmayı hedeflemektir.

İsimBURHAN KONTAŞ
Telefon Numarası(312) 2323132
Adres BilgileriAdres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1456.Sokak No:30 Ostim
İl: ANKARA
İlçe: YENİMAHALLE
Posta / Posta Kodu: 06370
Ülke: Turkey
e-posta adresiinfo@almed.com.tr
Web sitesiwww.almed.com.tr

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Nüans Art bayilik

Sanat Eseri Severlerin gözdesi  Nüans Art bayilik veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir