Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Bayilik / Chicker’s bayilik veriyor

Chicker’s bayilik veriyor

Chicker’s  Kızarmış tavuk fast food bayiliği

Firma Adı Chicker’s Fried Chicken
Bayilik Kategorisi Fast-Food
Bayilik Destekleri Personel Desteği, Eğitim Desteğii Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Bölge Koruması, Ortak Reklam
Bayilik Şartları Başvuru Süreci:Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgilerini ve yatırım potansiyellerini, web sitemizde bulunan form aracılığıyla ya da satış temsilcimize ulaşarak bize iletir.

Görüşme Süreci:

Bizimle çalışmak isteyen yatırımcı adaylarımızla ilk görüşmeleri satış temsilcimiz gerçekleştirir. Görüşme aşamasında yatırım yapacağı bölge ile ilgili ticari bilgiler ve söz konusu bölgenin iş potansiyeli karşılıklı değerlendirilir. Ayrıca iş ortağımız olduğu takdirde yapılması planlanan aktiviteler ile birlikte bir hareket planı çıkarılır. Son görüşme, Satış müdürümüz tarafından gerçekleştirilir ve olumlu geçen görüşmeler sonunda franchising sözleşmesi imzalama aşamasına gelinir. Franchise sözleşmesi belirli bir süre için yapılmakta olup söz konusu süre görüşmeler sırasında belirlenir, aynı şekilde isim hakkı bedeli franchise işletmesinin konuma göre görüşmeler sırasında belirlenecektir.

Aranan İşyeri Özellikleri:

Chicker’s Fried Chicken şubesi açmak için yaklaşık 60 metrekare üstü işyerleri yeterlidir. 5 metre üstü cephesi olan, baca problemi olmayan, işyerleri uygun görülmektedir. İşyeri mekanı olarak yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süpermarketler, sinema, dershane ve okulların yoğun olduğu bölgeler tercih edilmektedir. İşyerinin mekanı franchise talebinde bulunan yatırımcı adayları tarafından belirlenebildiği gibi, Chicker’s Satış Temsilciliği tarafından da yatırımcı adaylarımıza önerilebilmektedir.

Restoran Dekorasyon ve Mimari Uygulamalar:

İş ortaklarımızın Chicker’s Genel Merkez Mimar gruplarıyla çalışması zorunludur. Mimarlarımızın tarafından Chicker’s Fried Chicken’in mimari konseptine uygun olarak hazırlanan projeler mimarlarımızın denetimi altında uygulamacı taşeronlar tarafından uygulanır. Ortalama işyeri dekorasyon maliyetleri metrekare başına 750 – 1.000 TL civarlarında gerçekleşmektedir.

Ürünlerin Ana Firma Tarafından Tedarik Edilmesi:

Chicker’s restoranlarında ürünler günlük ve haftalık olarak anlaşmalı tedarikçi firmalardan temin edilmektedir. Gazlı ve gazsız içecekler gibi ürünlerde ana firmanın belirleyeceği sözleşmeler üzerinden tedarik edilmekte ve günlük olarak bayiinin kapısına kadar gönderilmektedir.

Personel Eğitimi ve Profesyonel Destek:

Personel eğitimlerimiz teorik eğitimler ve iş başı pratik eğitimler olmak üzere iki aşamalı olarak verilir. Eğitim sürecimiz, yeni mağazalarımızın açılışından en az 20 gün önce başlar. Chicker’s Fried Chicken İleri teknoloji restoran satış sistemleri, online sipariş takip sistemleri, stok takip sistemleri ile otomasyon ve bilgisayar teknolojilerini sonuna kadar kullanmaktadır.

Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı Yatırım Maliyeti görüşmeler sırasında açılması planlanan şubenin yerine göre kararlaştırılır, genellikle 70.000 150.000 arasında değişmektedir. Mevsimsel bazda kar marjı değişmektedir, ortalama kar marjı %40 tır.
İsim Ahmet Fettah Odabaş
Telefon Numarası (0 232) 369 66 33
Adres Bilgileri Adres: Cemal Gürsel Cad. No:112/6
İl: İzmir
İlçe: Karşıyaka
Posta / Posta Kodu: 35600
Ülke: Turkey
e-posta adresi iletisim@chickers.com.tr
Web sitesi http://goo.gl/yd49p

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Bir yorum

  1. Dort katlı ısletmem var faal durumda her katı 80 m ısletmem ıstanbul pendık sahılde Burger kıng yanında. Full denız ve marına manzaralı yıyecek ve ıcecek ıcın en uygun nokta sızın markanıza deyer katar bundan emin olabılırsınız görüşmek üzere hoscakalin nnumaram aramak ıstersenız. 05322772568

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top