Son Dakika
Home / Genel / BuDekor Bayilik veriyor

BuDekor Bayilik veriyor

budekor-printgloss-3d-dekorasyon-bayilik

Dekorasyon bayiliği arayanlar için güzel bir fırsat

Firma Adı Budekor
Bayilik Kategorisi dekorasyon
Bayilik Destekleri
Bayilik Şartları Büyük küçük tüm il merkezlerine sadece tek bayilik verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç). İlçe merkezleri ayrı bayilik gerektirmektedir. Bayilik verilen il merkezi ya da ilçelere merkez ofis dahil başka hiçbir bayi uygulama yada satış yapamaz
(İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik, Mersin 2 bayilik )
İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir.
Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.
Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır.
Bayilik alınacak her merkez için 25.000 TL bayilik bedeli alınmaktadır. Alınacak 2. Bayilik için bu bedel 10.000 TL dir
Ödenen bayilik bedeli karşılığında
• 20.000 TL bedelli pres makinası
• 1500 TL bedelinde kimyasal sarf malzeme
• 2000 TL bedelinde PRİNTGLOSS
• 1000 TL bedelinde yüksek çözünürlüklü resim arşivi
• 500 TL bedelinde internet sitesi
Bayilerimize tarafımızdan sağlanacaktır. ( alınacak 2. Bayilikte sadece 2500 TL bedelinde PRİNTGLOSS ve 2000 TL bedelinde kimyasal sarf malzeme verilir)
Bayilik alan firmaların hijyenik ortamı olan atolye açmaları gerekmektedir ( enaz 80 m2)
Bütün bunların dışında üretim için gerekli süblimasyon printer bayi tarafından sağlanacaktır ( enaz 80 cm eninde) veya dışarıdan bu hizmeti m2 bazında satın alabilirler. Uygun şartlar oluşmadığı taktirde BUDEKOR bayilerine ücreti karşılığın da sublimasyon kağıdında baskıları hazır olarak yollayacaktır

BAYİLER NASIL ÇALIŞIR ?

Sorumluluk alanlarında bulunan mutfak , dekorasyon vs tarzı çalışan showroom u bulunan firmalara ücreti karşılığında numune kapaklar yapılır. Böylelikle bizim adımıza çalışan ürünlerimizi sergileyen ve satan 10 larca noktaya sahip olunur.
Sadece son kullanıcıya hitap ederek sınırlı sayıda müşteriye teşhir yada satış yapılması çokta uygun değildir.
Mutfak kapak ve ara panel uygulamaların da; BUDEKOR dan alınacak eğitim , makine teçhizat ve ham maddeyle atölye ortamında üretim ,sipariş teslimi esasına dayalı bir sistem oluşturulur..
Zemin uygulamaları yerinde yapılması gereğinden dolayı sadece yetkili bayi tarafından tatbik edilir.
( eğitim tarafımızdan verilecektir)
Yine bu konuda satış ve teşhir noktaları oluşturmakta mümkün dür .

PRINTGLOSS Nedir ?

PRINTGLOSS® , dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir , solmaya karşı dirençlidir.
PRINTGLOSS® ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
PRINTGLOSS® ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
PRINTGLOSS® ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez. Kullanıcı sağlığı ile ilgili bütün onaylara sahip yeşil belgeli bir ürün grubudur
PRINTGLOSS NE KADAR DAYANIKLI ?

BUDEKOR kullandığı PRINTGLOSS® sayesinde her türlü kimyasala karşı dirençlidir. Kireç çözücü, tuz ruhu, yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piayasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.
BUDEKOR PRINTGLOSS® sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.

BUDEKOR PRINTGLOSS® sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine koyacağınız kızgın veya kaynamış tencere, çaydanlık veya üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez. Üzerinde kaynamış tencere ve çaydanlık bekletilerek, ve kaynar su dökülerek test edilmiştir.
PRINTGLOSS® yukardaki sayılan özellikleri sayesinde dış mekan uygulamalarında ve kullanımlarında sorunsuz bir ürün konumundadır.
BUDEKOR yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı PRINTGLOSS® ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir.
BUDEKOR özellikle dış mekanlarda masa ve dış cephe kaplama kullanımı için, yukardaki özellikleri sayesinde bugüne kadar çözülemeyen bir çok problemin de çözümü konumundadır.

Dekorasyon sektörü

Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır.

Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir.

Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır.

Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.
Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir.
BUDEKOR Huzurlu alanlar yaratır.

Misyonumuz

Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir.

BUDEKOR iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk , desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir .
BUDEKOR her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz

Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı 40.000 TL %100
Firma tanıtımı

BİZ KİMİZ

BUDEKOR ;
1992 yılından itibaren İnşaat sektöründe başta müşavirlik ve müteahhitlik alanlarında hizmet vermiş , ilerleyen yıllarda dekorasyon ve reklam işleri alanında faaliyet gösteren iki firmanın da katılımı ile 2013 yılında Turalı inşaat Ltd. Şti. çatısı altında birleşmesi sonucu oluşan bir markadır.
Firmamız patentli ürünü PRINTGLOSS® ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izolasyonunu yapmaktadır.
BUDEKOR kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir.
Firmamız patentli ürünü PRINTGLOSS® ile tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünya ya distribütör lükler dağıtmaktadır.
BUDEKOR, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor.
NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ
Amaç BUDEKOR markasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır.
Verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı yerinde uygulama gerektirmektedir. Bu sebepten dolayı BUDEKOR ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz

İsim Gokhan Goksu
Telefon Numarası (555) 5920606
Adres Bilgileri Adres: Anadolu cad. No: 1141/c
İl: İzmir
İlçe: Çiğli
Ülke: Turkey
e-posta adresi gokhangoksu1975@hotmail.com
Web sitesi www.budekor.com

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Çiftlik bank kapandı

Çiftlik bank a ait facebook sayfası kapandı. Websitesinde tüm işlemler ise durduruldu. Yurtdışına kaçtığı bilinen …

One comment

  1. Gayet güzel tasarımlar mevcut kesinlikle tavsiye ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir