Son Dakika
Home / İş Fikirleri / Hediyelik eşya yaparak para kazan

Hediyelik eşya yaparak para kazan

Hediyelik eşya yaparak para kazan

Hediyelik eşya yaparak Evden para kazan

Özellikle ev hanımları için oldukça zevkli bir iş.Evde hediyelik eşyalar yaparak para kazanabilirsiniz.Televizyonda kadın programlarında gördüğünüz el işi hediyelikler yapabilirsiniz.Mesela örgü örmeyi biliyorsanız kişiye özel atkı yada şapka v.s. örebilirsiniz.Yada alttaki gibi bir şapka alıp üzerine kumaş boyası yada dikiş ile yazı-resim ekleyip satabilirsiniz.

Hobi ve el işi sitelerini biraz araştırırsanız evde yapabileceğiniz bir sürü hediyelik eşya bulabilirisiniz.Ama benım tavsiyem kişiye özel hediye yapmanız.Çünkü kişiye özel ürünlerin albenisi diğer ürünlere göre daha yüksek.Bu albeni ise insanların kendini özel hissetme ihtiyacından kaynaklanıyor.

Mesela alttaki resimdeki ürün oldukçe ilginç 🙂 Çünkü bu ürünü yapmak için fazla bir uğraş vermenize bile gerek yok.Bilgisayarda bir grafik programı aracılığı ile sizde daha güzel bir belge tasarlayıp internet üzerinden satabilirisiniz.

 Başka bir iş fikri ile görüşmek üzere.

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Solucan Dışkısından Yıllık 5 Milyon TL Kazanıyor!

Rusya’dan 30 bavulun içinde getirttiği Kırmızı Kaliforniya solucanlarının dışkısından organik gübre üretimine başlayan Burdurlu girişimci …

5 comments

  1. Ev Hanımları için Güzel Bir Fırsat, Ekonomi Durum Yüzünden Çalışmayı İsteyen Bayanlar Günümüzde Aşırı Derecede Çok, Ev Hanımları İçin Güzel Bir şey Kendi işinin Patronu oluyor Kısacası Evine Yardım Edecek Ev Hanımları İçin Güzel Fırsat Değerlendireceklerini Düşünüyorum.

  2. Ev hanımları için kaçırılmaz bir fırsat, teyzelerimi haberdar ettim bu konuda. İnşallah onlarda girişirler bu işe.

  3. her türlü el örgüsü yaparız, 6 kişiyiz, çok güzel bebek yelekleri örebiliriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir