Son Dakika
Home / Bayilik / Şen Altın bayilik

Şen Altın bayilik

şen altın bayilik şartları
şen altın bayilik şartları

Şen Altın sıfır maliyet ile bayilik imkanı veriyor

Firma Adı ŞenAltın
Bayilik Kategorisi E-Ticaret, bayilik
Bayilik Destekleri Xml Desteği
Bayilik Şartları Bayilik Sözleşmesi genel şartlar içerip mail olarak gönderilir
Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı Yatırım maliyeti 0.
Firma tanıtımı Gümüş, Platin, Altin, Saat, Altin Kalem, Pirlanta Gibi Toptancılığımız Ve Geniş İmalat Hanelerimiz İle İster Sizin Arzuladığınız Bir Takı, İster Sınırsız Katalog Ürünlerimizle Geniş Bir Ürün Yelpazesi Sunmaktayiz.
İsim Serhat Çelik
Telefon Numarası (850) 5322370
Adres Bilgileri Adres: Ferhatpasa Mah. Tevfik Erdonmez Cad. Kurtaran Apt., 34540 İstanbul
Adres Satırı 2: çatalca
İl: İstanbul
İlçe: Other
Posta / Posta Kodu: 34540
Ülke: Turkey
e-posta adresi info@senaltin.com
Web sitesi www.senaltin.com

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Nüans Art bayilik

Sanat Eseri Severlerin gözdesi  Nüans Art bayilik veriyor

18 comments

 1. Evet uygulamak lazım yazdıklarınızı.

 2. EŞYANIZIN;
  *Toplanması
  *Paketlenmesi
  *Taşınması
  *Yüklenmesi
  *Boşaltılması
  *Yerleştirilmesi
  MOBİLYALARIN;
  *De-montesi
  *Paketlenmesi
  *Montesi
  BEYAZ EŞYANIN;
  *Sökümü
  *paketlenmesi
  *kurulumu
  FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. AYNI ZAMANDA YAPILAN TAŞINMA SİGORTASIYLA OLASI BİR HASARA KARŞI ÖNLEM ALMAKTAYIZ.
  İLETİŞİM:0216-4881936–0532 4950918

 3. Musaoğlu Şehirler Arası Nakliyat

  Firmamız Maltepe şehirler arası nakliyat vermektedir. Bütün taşıma işlemlerinizi detaylıca yaparız. En ince ayrıntısına kadar titizlik içinde çalışmayı yürütürüz. Musaoğlu nakliyat eşya taşımada sektöründe lider ve öncü firmadır. Maltepe ve civarında verdiği kaliteli hizmetler ile adından sıkça söz ettirmiştir. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfalarımız arasında gezinebilirsiniz.
  Şehirler arası nakliyat iki şehir arasında evden eve yapılan taşımacılık işlemidir. Profesyonel anlamda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 4. bakırköy evden eve nakliyat

  Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Bakırköy Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir

 5. Çerkezköy Nakliyat

  Çerkezköy bölgesinde nakliyat hizmetini Tekirdağ’ın geneline yaymış bulunmaktayız. Çerkezköy de başlayan çalışmalarımıza bütün Tekirdağ da vermekteyiz. Bütün personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Çalışmalarımızın kalitesini her geçen gün artırmaktayız. Kaliteden güvenden müşterilerimizi gönül rahatlığı ile taşınmasını sağlamaktayız. sistemli bir şekilde eşya taşımaya devam etmekteyiz.Çerkezköy bölgesindeki en kaliteli nakliyat firması biziz.

 6. gemicioğlu nakliyat

  Şehirlerarası Nakliyat
  Evden eve nakliyat sektörünün en önemli kollarından biride şehirlerarası taşımacılıktır. Gemicioğlu nakliyat olarak sahip olduğumuz geniş araç filosu sayesinde şehirlerarası taşımacılıkta rakiplerinden her zaman bir adım öndedir. Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından uygun malzeme ile sarılır. Eşyalarınız değerinde sigortalanır. Gemicioğlu nakliyat olarak geniş araç filomuz sayesinde kişiye özel araç, ekip ve malzeme ile şehirlerarası ev taşımayı zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Her bütçeye uygun şehirlerarası ev taşıma fiyatları ve öneriler için bizi arayarak 7/24 yardım alabilirsiniz.

 7. istanbul antalya arası nakliyat hizmeti için bizi aryabilirsiniz

 8. ELMAS nakliyat ev, ofis ve kurumsal nakliye hizmetleri sunmaktadır. kalite arıyorsanız ELMAS NAKLİYAT adresi

 9. ofis taşımacılığının en eski ve köklü firması Kilercioğlu evden eve kurumsal taşımacılık

 10. Firmamız İstanbul genelinde şehir içi ev, ofis ve kurumsal nakliye hizmetleri sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe her geçen gün gelişme kat eden Kariyer evden eve nakliyat İstanbul dışında da şehir içi nakliye talepleri almaktadır. Kaliteli hizmet, uygun fiyat parolası ile çalışan firmamız ev eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaktadır.

 11. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Kariyer evden eve nakliyat şirketi olarak sektörümüz geniş kapsamlı olduğu gibi Türkiyenin her yerine ulaşarak hizmet vermektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda profesyonel bir çalışma sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Taşımamızın hız anlayışını, titizliğini ve uzun yılların tecrübelerine dayanan profesyonelliğini sunmak için sizleri doğru bilgilendirmeyi kendimize görev sayıyoruz. Duyarlılık ve saygı gibi misyonlarımızla göz önün de bulundurarak eşyanıza verdiğiniz değeri paylaşıyor ve taşıma işlemi yapılırken bu değeri göz ardı etmiyoruz. Kisacası eşyanızı bir emanet bilip son derecede itinayla teslim ediyoruz. Bu alanda müşterilerimizin güven ve teşekkür ifadeleriyle karşılamaktan gurur duymaktayız. Bilhassa uzun yola gidecek olan yük konusunda duyulabilecek tereddüt ve endişelerin farkında olduğumuzu ve bunun için müşterilerimizin ekibimizle kuracağı güvene ehemmiyet gösterdiğimizi vurgulamak isteriz.Kutulama, paketleme, ambalajlama ve depolama gibi işlemleri yüksek kalitede uygulayıp firma yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz. Şehirlerarası her tür evden eve, piyano ve depolama işlemleri için yüksek kalitedeki araç filomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.. Şehirlerarası ev eşyası taşıma işlemlerinizi ücretsiz yol sigortalı olarak yapmaktayız. Ofisiniz sizin değerli evraklarınızı barındıran aynı zamanda zamanınızın çoğunun geçirdiğiniz yerlerdir. Bundan ötürü taşınma sürecide özen ister. Taşınmanız ofis alanının incelenmesiyle başlanılır. Daha sonra gerekli ekipmanlar tedarik edilerek paketleme vs. işlemler gerçekleştirilir. Uzman nakliye elemanlarımızda ofisinizi sağlıkla taşıma işlemine deva eder. Ofisiniz şehir içi yada şehir dışı adreslere taşınabilir. Bu bizim için önemli değil, siz taşınmak istediğiniz yeri bize bildirin biz sizi güvenli şekilde oraya taşıyalım. Özel eşyalarınız, bilgisayarlarınız, yazar kasanız taşınırken telaşa kapılmayacaksınız. Sigortalı şekilde size güven temin ederek işlemlere başlamaktayız. Ofis Büro Taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın

  0532 794 09 39

  KARİYER EVDEN EVE NAKLİYAT
  çifteler cad.no:29/B

 12. 0532 495 09 18 0216 488 19 36 0232 435 435 9 http://kariyerevdeneve.com/

 13. Evden Eve Nakliyat

  Firmamız İstanbul genelinde şehir içi ev, ofis ve kurumsal nakliye hizmetleri sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe her geçen gün gelişme kat eden Kariyer evden eve nakliyat İstanbul dışında da şehir içi nakliye talepleri almaktadır. Kaliteli hizmet, uygun fiyat parolası ile çalışan firmamız ev eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaktadır.

  Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sonradan oluşabilecek olumsuzlukları önlemek için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz hizmetinde ki amaç eşyanın taşınacağı aracın tespiti, taşımada gerekli olacak paketleme materyalleri ve taşıyıcı personel sayısının tespit edilmesidir. Tespit sonucunda eşyalarınızın taşınması planlanır ve taşıma günü bu plan çerçevesinde organize edilir. Eşyanın miktarına göre taşımalar 2 güne de yayılabilir. Firmamız taşımalarda eşyanın sağlıklı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını her zaman ön planda tutar.

  Firmamız eşyalarınızın taşınması esnasında paketleme malzemesi olarak iç tarafı kraft kağıt olan havalı naylon kullanmaktadır. Koruyucu özelliği yüksek olan bu malzeme ile tüm büyük eşyalarınız paketlenmektedir. Paketlemenin yanı sıra evinizde bulunan tüm mobilyaların de- monte ve montesi firmamız tarafından yapılmaktadır.Mobilya ustalarımız her türlü mobilyaları kolaylıkla de-montaj ve montaj işlemlerini kolaylıkla yapmaktadır.Kırılacak eşya olarak tabir edilen mutfak ve salon eşyalarınız baloncuk naylon ya da beyaz kağıtla paketlenip kolilenmektedir.

  Elektronik eşyaların taşınılan yerden demonte edilmesinde ve yeni yerleştirilecek yere montesinde konunun uzmanı teknisyenler görev yapmaktadır. Firmamız taşıdığı eşyaların tamamını güvence altına almaktadır. Yağmur, kar, geçirmeyen kapalı kasa araçlarla taşımacılık işlemi gerçekleştirmektedir.

 14. Firmamız şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda bir çok avantajları sizlere sunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda hızlı ve güvenli taşımacılığı sunarak güvenilir olma misyonumuzu korumaktayız.

 15. 1:taşıncak olan eşyalarınız için kapalı kasa logolu araç
  2:6 kişilik ekip ekibin içinde marangoz tesisatçı mevcuttur
  3:taşınma süresi içinde eşyalar anadolu sigorta güvencesi altında sigortalancaktır taşınma tarihinden önce sigorta policeniz sigorta acentesi tarafından size ulaştırılacaktır.
  4:taşınma esnasında malzeme yetersizliği,araç yetersizliği,eleman yetersizliği gibi durumlarla karşılaşmamak için eşyalar expertizimiz tarafından bakılacıktır
  5:expertizimiz ücretsizdir.
  eşyalar komple A.danZ.ye ekip tarafından paketlenecektir köpüklü patpat adlı malzemeyle

 16. kariyer nakliyat olarak şirketimizde çalışmak üzere vasıfsız veya vasıflı eleman alınacaktır.ayrıca maliyetsiz şube verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir