Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Genel / Detay Maxinet Mağdurları

Detay Maxinet Mağdurları


DETAY MAXİNET BATMAYA MAHKUMDUR ! NEDEN ?

Her network ve saadet zincirinin ortak sonu budur.Başta sisteme girenler paralarını alır, sonralarda bir sorun olur veya üye gelmez, kullanıcılar paralarını alamayınca sistem bir anda çöker.

Üretim ne ? Para nereden geliyor ?

Değerli dostlar ürün satmadan para kazanılır mı, yada üretmeden, ya da emek vermeden ? Detay maxinet ne üretiyor veya ne iş yapıyor ? (Kullanıcılara söylenen yalana göre : üyelerin bilgisayarına yüklenen program otomatik reklam tıklıyormuş bu sayede para kazanılıyormuş) Ülkede ne kadar zeki insanlar var değil mi ? Ha birde bu yetmemiş işe google ve SEO olayını da dahil ederek insanların kafalarını karıştırmışlar. (nasılsa anlamıyor itele pampa)

Milyar dolarlık şirket sizin tıklamanızla mı siteleri yükseltecek veya düşürecek ? Kaldı ki google ın verdiği veya sitelere reklam veren kişilerin reklamlardan çok büyük para kazanmadığını herkes bilir. Sisteminizde 100bin tane bilgisayar sürekli sitenizde gezse anca alexa denilen ki günümüzde de pek bir değeri kalmamış olan alexa sıralamasında yükselirsiniz ama bu demek değildir ki gerçek anlamda siteniz çok para kazanacak.

 

Aramaları google dan yaptırıyoz site öyle para kazanacak ?

Zamanında sosyal medya sitelerinde her like budalasının hilesi olan addmefast isimli site sizin yaptığınız bu işi zaten çok küçük paralara yaptırıyordu. Ki yıllardır addmefast vardır ve jeton satışı ile para kazanır peki ya siz ? Bilgisayar icat edildiği zamandan beri botnet sistemleri var. Yani birisinin bilgisayarını farklı sitelere tıklatarak site yükselteceğini sanma mantığı. Hatta yüksek değerli özellikle devletlere ait websiteleri hacklenip sitelerin linki yerleştirilirdi (bilmeyenler google dan hacklink nedir diye araştırabilir) Bunu bilen google bir süre sonra algoritmasını değiştirerek hackerların bu hacklink ile para kazanma baltasını taşa vurmuş oldu.

Hiç aklınız alıyor mu google milyar dolarlık bir şirket ve müşterilerinden milyarlarca dolarlık reklam satışı ile para kazandırıyor. Sizin yapay olarak yükselttiğiniz siteyi google anlamayacak kadar salak değil mi ? Ki aynı ip den sürekli reklam tıklaması veya site tıklaması yapıldığında zaten o bilgisayardan yapılan tıklamaları bir süre sonra sahte olduğunu anlayıp site sahibine bu tıklamalar için hiçbir reklam ücreti ödemez. Yani gerçekte yarardan çok zararı vardır !

Kelin İlacı olsa kendi başına sürer !

Bakınız bu screenshot wmaraci.com isimli webmasterların kullandığı bir siteden alındı. Burada bulunan google sıra bulucu ya ilk 500 site arasında detaymaxi nin SEO kelimesindeki sıralamasına baktık. Görüldüğü üzere google ın yeni algoritmasına göre tıklama süresine göre google websitelerini google sıralamasında yükseltmiyormuş ! SEO yaptığını ve websitelerine yükselttiğini iddaa eden site kendi sitesini bile yükseltememiş, yani google salak değil !

İddaa ediyorum ilk 10 içerisinde hiçbir zamanda olamayacak !

Peki neden internette fazla şikayet yok ?

Şöyle ki kimse malım kötü demez, çünkü verdiği binlerce lira veren bir insan buna inanmadan vermez. O yüzden bir dönemin kairos ve mega holdings çileri gibi sistem çöküp millet kaçana kadar herkes mutludur. Boşuna bu sisteme saadet zinciri demiyorlar. Zincirin devamında sıcak para gelmeyince saadette olmuyor haliyle. Şuan için ilk yıllarda ödemelerini alanlar abi ben hergün ödememi aldım diye gezinse de bunun devamlılığı yok. Alıcınız kim abi ? Ne satıyorsun? Kime satıyorsun ? Bilgisayarlara kestiğin faturalar haricindeki faturaları kime kestin müşterin kim ?

Şirket garantisi var sözleşmemiz var ! 

Titancı kenan ı tanımayan yoktur herhalde 🙂

Jet fadıl ı ise bilmeyen zaten kimse yoktur. Cübbeli cemaatine sözde oteller evler sattıktan sonra bir daha görülmedi. 2 yılda bir gelip Türkiye de garibanları dolandırıp kaçar kendileri 🙂

Detay maxinet dolandırıcı mı ? O zaman sisteme millet neden giriyor ? Neden Övüyorlar ?

Bakın Detay maxinet dolandırıcı mı başlığıyla açılmış olan siteleri dikkatle inceleyin bir süre sonra kendinizi detay maxınet yalakalığı yapmış kişinin referanslı linkliyle kendinizi detay maxınet paketlerıne bakıyor bulursunuz. Bu yazıya da görüp bir sürü cahil veya çıkarcı saf tipler gelip ben paramı alıyom seni şikayet ederiz gibi yorumlar yapıp ağlayacaklardır 🙂

Gelelim Sözleşmeye

600 dolar verip 150 dolarlık bilgisayarı alıyorsunuz. Sözleşme nerede kardeşim ? Adamlar yarın bir gün biz kimseye aldığının 2 katı vermeyi taahhüt etmiyoruz. Reklam satışımız olduğu sürece bunu vaat etmiştik iflas ettik o yüzden ödemenizi yapamıyoruz denirse ne yapacaksınız ? Üstelik parasını verip aldığınız bilgisayar size satılan bir ürün olarak fatura edilmişse ki tahminim öyle siz hiç bir hak talep edemezsiniz. Şirket ben bu yazılımlı bilgisayarı tüketiciye 1000 dolara 2000 dolara neyse sattım aha bu da sözleşme bu da fatura dendiği zaman KEŞKE ler maalesef bir işe yaramaz.

Webmasterlar salak mı ?

Adamlar onca üye ve üyelerin reklamına rağmen kendi sitelerini yükseltemiyor başkalarınınkini nasıl yükseltecek Allah aşkına ?

Gidip webmaster forumlarına bakın wmaraci, r10, iyinet ve daha bir çoğunda kullanıcıların yorumlarına bakın.Üyeler bu detaymaxi hakkında ne yorumlar yapmış?

Bakınız r10 dan bir yorum alıntısı :

Kesinlikle ponzi sistemi. Paneli vs inceledim kairosun aynısı. Kairos çıktığında da çok kişiye söylemiştim sıkıntılı diye. Ben zarar etmeyeyimde davet ettiğim aldımdaki üyeler zarara uğrarsa uğrasın anlayışında olan insanlar kayıt olur bu sisteme. 1 yıl yürür atıyorum zarar etmezsin belki ama senin davet ettiğin adamın zararını ne yapacaksın onun hakkını nasıl ödeyeceksin ? İşte dolandırma işi burada başlıyor zaten. Halkaya yeni katılan 5 nesil kazık yemiş olacak kısacası ödedidği 600$ ı geri alamadan herifler arazi olacak. Ayrıca sitenin whois kaydına baktım o vakit daha işkillendim. Birde şöyle bir durum var sizin

Detay telekom aş nin sitesi kapalı neden acaba ?
http://prntscr.com/h450yy
Ayrıca turkcell in partneri olan detay telekom ile ilgili bilgide sanki site olarak yanlış mı vermiş turkcelldeki bilgi mi eksik çözemedim =)
http://prntscr.com/h452yf

kaynak https://www.r10.net/1072836155-post17.html

Başka bir yorum:

Detay maxinet’e kesinlikle güvenilmez. Mobilepax adı altında açtıkları firma ile 27 Milyon Mobil ödemeyi gömerek bir çok firmayı dolandırdılar.Sonra firma battı dediler 30 bin tl’de bizim kaldı.Zaten sistemleride %100 saader zinciri kairos eş değeri

 kaynak : https://www.r10.net/1073191376-post22.html
EK : Kazandığınız paralar haramdır. Bunu yorumunda hatırlatan değerli Ahmet Fahri Bal isimli kişiye özellikle teşekkür ederim.

Ne güzel de açıklamışsınız hocam bizim halkımız çok cahil hala yorumlarda savunuyorlar yaşadığım mahallede bu sisteme kendini kaptiranlar var ne kadar aciklasam nafiyleydi bilmedikleri bir konuda çok emin konuşuyorlar beyinleri yıkanmış gibiler SEO ne diyorum bilmiyor açıklıyorum böyle kazanc olmaz diyorum koskoca şirketten iyi mi biliyorsun diyorlar biliyormusuz demek ki neyse bu arada sistemden kazanan arkadaşlar kazandığınız paralar haramdır bunuda belirteyim sizden sonra ki üyelerin paralarını yiyorsunuz şuan

Güncellemeler

 

Hakkında admin

266 yorum

 1. Ne kadar boş bir paylaşım olmuş bu işler boş işler diyenleri sisteme dahil etmeyin. Çapulcu insanların karı gibi kulaktan dolma söylemlerle dedikodu yapanların şirkette yeri olmasın. Ponzinin ne olduğunu bilmeyen makale yazmış.. Buda komik…

 2. EVET AHMET KARDEŞ DEDİĞİN ÇOK DOĞRU BU KAZANCIN HELALİ OLMAZ AŞAĞIDA ARKADAŞ GÜZEL VE NET ANLATMIŞ YENİ GELEN ÜYE PARASI İLE ESKİ ÜYE KARI FİNANSE EDİLEN SİSTEMDE HELAL PARA OLMAZ BU DÜZENDE SİSTEMDEN PARA KAZANDIM DİYEN HARAM PARA KAZANMIŞ OLACAK AYRICA AŞAĞIDA BİRİSİ DEMİŞ Kİ KAÇ TANE KÜÇÜK REKLAM ALIYOR BİLİP BİLMEDEN CAHİLCE KONUŞMAYIN DİYE YAZMIŞ. BENİM ARKADAŞIMIN ÜYELİĞİ VAR ORDA DİJİTAL REKLAM DİYE EKRANDA DÖNEN FİRMALAR İLE İNTERNETTE DİJİTAL REKLAMA BAŞLADIK DİYE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ATANLARDA GÖRDÜM EKRANDA DÖNENLER HEPSİ AYNI FİRMALARI TOPLASAN 10-15 FİRMA ETMEZ EKRANDA GÖRÜNEN 10-15 FİRMA İSE DİĞER REKLAMLAR FİRMALARI NEREDE VEDE HEPSİ UFAK ÇAPLI. BEN REKLAMCIYIM EKRANDA GÖRDÜĞÜM O ÇAPTA BİR FİRMALARIN VERECEĞİ REKLAM BEDELİ AYLIK 1.000 BİLEMEDİN 2.000 TL BİLEMEDİN 5.000 TL HADİ SANA OLSUN 10.000 TL EDER YAHU 60.000 ÜYESİ VAR DİYORLAR EN DÜŞÜK PAKETİ OLANDAN DÜŞÜNSEN AYLIK KİŞİ BAŞI 150 DOLARDAN HESAPLASAN 60.000 ÜYE YE 9.000.000 DOLAR AYLIK KAR DAĞITIYOR OLMALI Kİ BİR FİRMADAN 1.000 DOLAR KAZANSA MİNUMUM 9.000 FİRMA EDER ODA EN DÜŞÜK DAĞITIĞI KARDAN VE ŞİRKET ÜYLERİN HAYIRINA HİZMET EDECEK HİÇ PARA KALMAYACAK HİÇ VERGİ VERMEYECEK EN MİNUMUM HALİ YAHU SİZ BU KADAR SAFMISINIZ NEREDE 9.000 FİRMA EKRANDA DÖNEN REKLAM YAPTIĞI FİRMA 10-15 FİRMA HADİ SANA 100 FİRMA OLSUN Kİ AYRICA 20 YILLIK FİRMA DİYENLER 2000 DE KURULN FİRMA SAHİBİ FAALİYET ALANI HERŞEY FARKLI BU FİRMA 2016 TEMMUZUNDA DAHA ÖNCE ORTAK OLMAYAN BİRİ TARAFINDAN DEVİR ALINMIŞ VE SİZİN İŞ KOLUMUZ DEDİĞİNİZ İŞ KOLUNA FAALİYETİNE İSE 2017 OCAKTA FAALİYETE BAŞLAMIŞ BU FİRMANIN DAHA ÖNCESİ YOK BU KADAR AHMAK OLMAYIN AÇIN OKUYUN ARAŞTIRIN

  • BURADAKİ KİM İSTERSE BELGELERİ GÖNDEREBİLİRİM BU SİSTEM BDDK TARAFINDAN DENETLENİP HERHANGİ BİR SIKINTISININ OLMADIĞI BİMER TARAFINDAN ŞİKAYETÇİ TARAFLARA İLETİLMİŞTİR. BEN ARAŞTIRDIĞIM İÇİN DİYORUM. KİMSEYİ KORUDUĞUM YOK. AYRICA PONZİ SİSTEMİNDE ÜYE GELMEZSE BATARSINIZ. VE ÜYE GETİRMEK İÇİN SİZİ ZORLARLAR. BU SİSTEMDE BÖYLE BİŞEY YOK.

   • LÜTFEN BANA DA YOLLARMISIN O BELGELERİ ÖZELLİKLE VERGİ LEVHASINI İSTİYORUM SİZDEN.ARAŞTIRMIŞSIN AMA GÖZÜNE PERDE KOYDUKLARI İÇİN DETAYLARI GÖZDEN KAÇIRMIŞSIN.VERGİ LEVHASINI GÖNDER SORGULAYAYIM BAKALIM 2003 YILINDA KURULMUŞ 550 BİN TL LİK YATIRIMI OLAN BİR FİRMA MI SANA YOLLAYAYIM.AYRICA ÜYE OLANLARA TAVSİYEM SİSTEMDEKİ PARALARINIZI Bİ AN ÖNCE ÇEKİN ÇÜNKÜ BAKANLIK BU SİSTEMİ AÇIKLADI VE SAKIN ÜYE OLMAYIN DEDİ.YANİ BAKANLIK TARAFINDAN DA SAADET ZİNCİRİ SİSTEMİ OLDUGU ONAYLANDI. HATTA İNSANLARA LAPTOP SATIYORMUŞ GİBİ GÖSTERİYORLAR SİSTEMDE.

   • BİMER DENETİM PROGRAMINA ALMIŞ

    Sayın …………………

    T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz ……….sayılı başvurunuz .. …2018 tarihinde TÜKETİCİNİN KORUNMASI VE PİYASA GÖZETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından cevaplanmıştır:

    Başvurunuz incelenmiş olup, Detay Telekom Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (www.detaymaxinet.com ) unvanlı satıcı/sağlayıcının faaliyetleri Bakanlığımıza daha önceden ulaşan şikayetler üzerine 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında denetim programına alınmış bulunmaktadır. Denetim süreci devam etmekle birlikte konuya ilişkin aşağıdaki açıklamaların yapılmasında fayda görülmüştür.

    6502 sayılı Kanun ve İş Yeri Dışında Kurulan Sözleşmeler Yönetmeliğinde network marketing, çok katmalı pazarlama, ağ pazarlama vb. isimlerle adlandırılan, ancak zaman zaman tüketici mağduriyetine yol açabilen ve geleneksel satış/pazarlama yöntemleri dışında olan organizasyonlara ilişkin olarak özel hüküm niteliğinde düzenlemelere yer verilmiş olup, bu doğrultuda aşağıda yer verilen bilgilere dikkat edilmesinin mağduriyet yaşanmaması adına faydalı olduğu değerlendirilmektedir.

    6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun “Piramit satış sistemleri” başlıklı 80 inci maddesinin birinci fıkrası ile “katılımcılarına bir miktar para veya malvarlığı ortaya koymak karşılığında, sisteme aynı şartlar altında başka katılımcılar bulma koşuluyla bir para veya malvarlığı kazancı olanağı ümidi veren ve malvarlığı kazancının elde edilmesini tamamen veya kısmen diğer katılımcıların da koşullara uygun davranmasına bağlı kılan, gerçekçi olmayan veya gerçekleşmesi çok güç olan kazanç beklentisi sistemi” olarak tanımlanan piramit satış sistemlerinin kurulması, yayılması veya tavsiye edilmesi yasaklanmış olup, aynı Kanunun “Ceza hükümleri” başlıklı 77 inci maddesinin onyedinci fıkrasında yer alan; “… piramit satış sistemini başlatan, düzenleyen veya toplantı, elektronik posta veya diğer birçok kimsenin de katılımını sağlamaya elverişli yöntemlerle yayan veya böyle bir sistemin diğer bir şekilde yayılmasını ticari amaçlarla destekleyenler hakkında 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümlerinin uygulanır.” hükmüyle de söz yasal düzenlemeye aykırılığa ilişkin cezai müeyyide düzenlenmiştir.

    Bununla birlikte piramit satış sistemlerinin çoğu zaman kendilerini gizlemek için kullandıkları doğrudan satış sistemlerine ilişkin diğer bir özel düzenleme ise İş Yeri Dışında Kurulan Sözleşmeler Yönetmeliği ile yapılmıştır. Söz konusu Yönetmeliğin 24üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan; “Doğrudan satış; herhangi bir doğrudan satış şirketi tarafından istihdam edilsin ya da edilmesin satış temsilcisi, dağıtıcı, distribütör ve benzeri adlarla hareket edenlerin bir mal veya hizmeti kendi evlerindeya da perakende satış yerleri kullanılmaksızın tüketicinin ev veya iş yaşantısını sürdürdüğü mekânlar gibi iş yeri dışında, tek veya çok katmanlı satış yöntemleriyle tüketicilere sunulmasını öngören pazarlama sistemidir” hükmü ile doğrudan satışlar tanımlanmıştır. Çok katmanlı pazarlama ise genel olarak geleneksel dağıtım kanallarına verilmeyen özel ürünlerin bireysel satıcılardan (distribütörler) oluşan bir ağ kullanılarak satıldığı ve her bireyin hem yaptığı satışlar hem de kendisinin bulduğu ilave distribütörlerin yaptığı satışlar üzerinden komisyon aldığı pazarlama modeli olarak ifade edilebilir.

    Yasaklanan piramit satış sistemlerinin kendilerini doğrudan satış sistemi olarak tanıtması, ilk bakışta iki sistemin yapısının birbirine benzer görünmesi ve zaman içinde yasal bir doğrudan satış sistemin değişerek piramit bir yapıya dönüşebilmesi ihtimali sebebiyle adı geçen Yönetmeliğin 25 inci maddesi ile tüketici mevzuatına uygun bir biçimde faaliyet göstermek isteyen doğrudan satış şirketlerinin uyması gereken temel esaslar ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. Söz konusu düzenlemelerde, doğrudan satıcı olarak sisteme dahil olmak isteyenlerden işe başlamaları ya da işe başladıktan sonra sistemde kalabilmeleri için giriş aidatı, başlangıç paketi, yenileme ücreti, aidat ve paket ücreti gibi herhangi bir isim altında bedel alınamayacağı, doğrudan satıcıların, hiçbir masraf ve cezai şart ödemeksizin sistemden ayrılma hakkına sahip olduğu gibi hususlar düzenlenerek doğrudan satışlar ile piramit satış sistemleri arasındaki farklar yasal düzenlemeye kavuşturulmuştur.

    Bilgilerinize rica ederiz.

    Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

    Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü

    Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri BİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.BİMER’E GİRİŞBu e-posta otomatik oluşturulmuştur, lütfen cevap vermeyiniz.
    BİMER ile ilgili her türlü sorunuz için 150’yi arayabilirsiniz.

    Bu e-posta mesajı ve ekinde bulunabilecek dosyalar yalnız mesajın alıcı hanesinde kayıtlı kullanıcı(lar) için hazırlanmıştır. Mesajın alıcısı değilseniz, lütfen hemen göndericiyi uyarınız. Mesajı dağıtmayınız, kopyalamayınız, içeriğini açıklamayınız; çıktı almaksızın siliniz. Aksi belirtilmedikçe, bu mesajda kayıtlı görüş ve düşünceler hiçbir şekilde Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığına atfedilemeyeceği gibi, Başbakanlık bakımından bağlayıcı değildir. Virüs ve kötü amaçlı yazılımların bu mesajda yerleşmesinin engellenmesi amacıyla gerekli tüm önlemler alınmış olsa da, bu mesajın sisteminizde yaratabileceği kayıp ve zararlardan dolayı Başbakanlık hukuken sorumluluk kabul etmez.

 3. HERSEYİ BOŞVERİN BURADAN GELEN PARA HARAMDIR…BU KADAR SALAK OLMAYIN…

 4. şirket seminerlerini takip etseniz 600 dolar yada 1500 doların depozit olduğunu anlardınız
  onuda geç birileri küçük firmalardan reklam aldığını ve küçücük firmalardan küçük para aralar alarak bu işin yürümeyeceğini söyleyen kişiler acaba kaç tane firmayla Hangi firmayla anlaştığın da biliyorlar mı bilmedikleri net ve açık daha açık söylemek gerekirse herkes ezbere konuşuyor malum milletimiz ezbere konuşmayı çok sever korkan insanlar genelde ezber konuşuruz Cesareti olan insanlar ilk önce araştırır şirket yapısına bakar yaptıklarına bakar yapacaklarına bakar daha sonra bu şirketten şikayet var mı diye araştırır bir senedir bu işteyim hiçbir sıkıntı yaşamadım bir altın paketim bitti bittikten sonra tekrar bir tane daha açtım yani herşey stabil ama içbir zaman stabil olacak diye bir şey yoktur atıyorum İstanbul’dan Ankara’ya seyahat edeceksiniz kaza yapma riskiniz var mı yok mu Elbette ki kaza yapabilirsiniz canınızdan malınızın olabilirsiniz Yani bu işte de illaki risk vardır bahçeye bile kazma kürek çalışmaya gidersiniz Kazmayı toprağa diye de ayağınıza bulabilirsiniz vurmama için Garanti verir misiniz veremezsiniz �yi akşamlar dilerim

 5. Evet binlerce insani magdur eden ve dolandiran kairosun beyin takimida buraya gelmis simdi kairosu savunuyor kairosta yeterince insani kandiramadinizda sira detayami geldi hani kairos batmazdi hic kimse sifrelerini kiramazdi batmasina ragmen kayit alip onlarca insani kapanmasina ragmen magdur etmedinizmi simdide gelmis burada bu firmayi kaiorusu savundugunuz ayni soylerle savunuyorsunuz hicmi yuz yok sizde hicmi allah korkusu yok kairostakinelerin hakkini nasil odeyeceksinizde birde milleti bu firmaya cekmeye calisiyorsunuz

  • Mustafa Toygar

   Mağdur falan yok arkadaşım kendini uyanık zanneden tipler önünü ardını düşünmeden balıklama dalıyor. Biim ülkede böyle kerizler, kanun açıkları olduğu sürece bu tiplerin biri gider bin vurur.
   Nasıl olsa millet kolay para kazanma derdinde !

 6. 0534 637 62 95 ararsanız detyalı bılgı verebilirim

 7. ahlaki ticaret ve kazanç ne demek

  yahu arkadaşım ne rızkı ne ticareti ne kar zararından bahsediyonuz ticaret ahlaki yollardan dürüstçe yapılan işten kazanılan yada kaybedilen para demektir. dolandıcılığın ticaret olduda bizim mi haberimiz yok?? Adam tabiki ciftlik kurmuş ama göstermelik zaten çiftlikbankta bakan elde olan ile kayıp olan rakamları açıkladı.Bu tür sistemlerde mantık şudur topladığı paranın % /10-20 ile ticari faaliyet alanım dediği işe yatırır % 30-40 ını üyelere geriye kaşıkla kar diye dağıtır % 60 nıda kepçeyle zulaya çeker .sizde kalkmış buna ticaret diyorsunuz yahu adam zaten inandırıcı olmak için şekli bir ticaret faaliyeti tabiki olacak bu şekli ticaret dün hayvan çiftliği olur bugün seo hizmeti internet hizmeti olur yarın uzay seyahati firması olur falan filann :)) ama önemli olan sistemin işleyişi için mantık aynı olmalı zaten bu işe girenler topladıkları paranın belli kısmını yaptıklarını iddia ettikleri sektöre yatırım yapacaklar ki görünürde inandırıcı olsunlar ve tabiki üyelere para dağıtacaklar ki yeni üye toplayabilsin zaten genelde üyeler aldık dedikleri karıda geriye sisteme sokarlar daha fazla kazanmak ve parayı katlamak için. bu sistemde çarkın dönmesi için her ay üye sayısı minimum % 20 artmalı cünki aylık % 20 kar dağıttıklarına göre gelen %20 yeni üye eski üyenin karını öder. yani misal şubatta 10.000 üye varsa martta 12.000 üyeye ulaşmalı ki martta kazandığı 2000 üye den aldığı para ile önceki 10.000 üyenin kar parasını öder martta 12.000 üye 14.000 olmalı ki yeni gelen 2000 üye eski üylerin karını ödesin sistem buysa ki çiftlikbank olsun detay maxinet olsun buna benzer sistemler incelerseniz her ay üye sayısı minimum % 30 artırarak gider ne zaman üye saysı artışı durur ve yeni üye bulmaz o zaman sistem kitlenir.yani sistemlerde para kazandık diyenler parayı yaptığını firmanın söyledikleri ticari faaliyetten değil yeni üyelerden kazanılan paradan paylaşıyorlar. bunun adı ticaret diyorsanız buna ahlaki diyorsanız siz önce gidin kendinizi dinen ve ahlaken bir çek edin derim.

 8. Arkadaşlar birincisi çiftlik banka değinelim oyundan başladı belli bi sermaye edindi vede bunu gerçeğe dönüştürme çabasına girdi ki oldukçada yol katt etti gerçeğe dönüşmesinde fakat biryerde haya yaptı önünü kestiler neydi bu hata paraları idareyi kabristan yönetmeye kalkması oldu vergiden dolayı şimdi turkiyenin dışardan para akışını yurdumuza sağlamaya çalışırken yurdumuzdaki paraların dışarıya gitmesine nasıl musade edebiliriz rızk her zaman vardır evden ise giderken de trafikte seyirhalindeykende var iş kurarsınız yüklü sermaye bağlarsınız emek gece gündüz emek veririsiniz zarar edebilir ki malesef çok is yeri batmış iflas etmiştir birde yaptığınız sermayeden çok da borçlanırsınız hayatın gerçeği degilmidir kimse saf değildir on lira borç verirmisiniz diye istersiniz vermez on lira ver bir ay sonra on iki lira veririm deyim hemen verir o zamanda mağdur gariban durumuna girer riske girmeden ne para kazanabilir ne ise gidebilirsiniz gülmek ağlamak nasıl kardeş se kar da zara da kardeştir kimse zarar etmek için iş yapmaz hicbirseyin garantisi yoktur bankaya yatırılan paraların garantisi varmı batan bankalar bankada giden paralar olmadimi önemli olan bir işin gerçekte hizmet verip vermediği kairos hizmet olmayan 5 bin tlye ingilterede kurulan dolandırıcı şirketti çiftlik bank gerçeğe dönüştürmeye çalışırken hata yüzünden gerçekleştiremedi detay gerçekte hizmet vermeye çalışan hergecen gün yeni projelerle kendini geliştiren aldığı hizmetlerle karsiliymiyacagi girişlere musade etmeyen kontrollü büyüyen girişleri kota koyarak girişleri durudur an bir firma olarak karşımızda önemli olan gerçekte gerçek hizmet vermeye çalışarak para kazanan kazandıran olmasıdır rızk elbette var varolacaktir

 9. eğer azcık da aklınız varsa google den arama yapıp çiftlikbankın üyelerine ait eski yorumları okursanız onlarda eleştiri yapanlara bilip bilmeden herkes konuşuyor diyorlardı çok sağlam firma paralarımızı tıkır tıkır gününde alıyoruz bir tane parsını almayan yok bir tane mağdur yok herşey tamamen gerçek hergün çiftlik açıyoruz hergün şarküteri çaıyoruz herşey ortada ,herkes bilip bilmeden atıp tutuyor gibi laflarla sosyal medyada çılgınca savuna o kadar çok insan vardı ki şimdi ne oldu onlara ???

 10. bülent bey hiç reklam almadı diyen yok ki sen reklam veya sizin gibi ufak firmalar reklam vermesi ile olacak işler değil bu .dağıtılan para sıradan firmaların verdiği reklam ile karşılanacak para değil siz bunu çözememişsiniz.en son dilelrde dolaşan rakam 50bin üye peki en düşük paketten 50.000 üye X150 dolar= 7.500.000 dolar eder ki buda tl bazında 29.250.000 tl aylık kar dağıtıyor demek buda en düşük paket gümüş paketten hesaplanan düşün üst paketi hiç hesap etme peki ayda 29.250.000 tl sizin gibi ufak firmalara veirilen hizmetten kazandığına inanıyormusunuz buna inanmak bile çok komik NOt : ayrıca bildiğim kadarı ile türkiye deki seo hizmetlerinde dönen bedel ortlama yıllık 200-250 milyon dolar bunuda aylığa vursan 20.000 milyon dolar yapar.yahu sadece detay maxi net en küçük paketten hesaplasak bile 7.500 .000 dolar alıyorsa diğer büyük kurumsal firmalara hizmet veren koca koca seo firmalarına bu pastadan hiç pay düşmüyor demek ki çok komik şeyler :)))

 11. Bülent çinar

  Ben can oto can otomotiv cayirova yetkili servisi muhasebecisi olarak bu şirkete rekral verdim şirketle fili olarak tasal ve hukukiy ve ticari sözleşmelerimizi imzaliyarak detaymax net firmasina can otomotiv ahmet tayfur adina sozlesmemizi yaptik tum bilgilerimiz ve acik adresimiz 1 hafta ya kadar sistemde yayinlanacaktir bilgilerinize sunariz can oto otomotif adina bülent muhammed çinar

 12. Gülmen Taşdelen

  Bir yıl önce söyleniyordu bunlar ama gördüğünüz gibi sistem kendini güncelleyerek üye sayısını arttırarak ve herkesin hayatında güzel değişimler yaparak devam ediyor.Planladığı projeleri de hayata geçiriyor üstelik,bence ulaşamadığı ciğere murdar deme pozisyonuna düşmemek için hizmet alın sisteme dahil olun deneyin öyle konuşun daha doğru ve daha etik olur.Mış Mış larla olmuyor bu iş arkadaşlar. Siz hem yüzme öğretmeye çalışıyorsunuz hem kendiniz daha denize girmemişsiniz.Güneş balçıkla sıvanmaz!

 13. Merhaba herkeze iyi çalışmalar bir konu veya sistem hakkında kötülemek istiyorsan o konuya sahip olmanız gerekiyor o bunu dedi su bunu dedi diyerek kaos oluşturmaya çalışmayın bizim yaptığımız hizmet ortada ve devamı olarak digital reklam başladı ve anket de geliyor geçmiş de aldığınız yaralardan dolayı saldırıyorsunuz savunmanızda kimse zarara uğramasın bu bir milli proje gun gelecek yurt dışı toplantılarında türk bayrağı dalgalanacak bunun hayali bile sizleri korkuturken biz bunu gerçekleştirmek icin mücadele veriyoruz ya destek olun olmuyorsanız gölge etmeyin bizim güneşimiz hep tepede duruyor sizin gibilere gölge yapma ihtimali bile söz konusu değil inanmış ve bu işi iyi bilen bize inanan insanlarla yolumuza devam ediyoruz yerimiz yurdumuz belli buyrun gelin konusalim projemizden vizyonumuzdan bahsedelim bir de madırlar diye sayfa açmışsınız bu işde madur olan bana 1 kişi göstere bilirmisiniz

  • Bitcoin madenciliğine de giriyor mu o işte de çok büyük para var. Birde sütbanka girdi mi daha çok kazanç. O zaman girmeyen kalmaz bence..

  • kul hakkıdır uzak durun..er geç patlayacak..patladığında karlı bile olsanız bir çok insanın hakkına girmiş olacaksınız..yok ben kumarı seviyorum diyor iseniz buyrun..

   serkan duymaz ın yorumunda ponzi olduğu çok açık belli..yorum yapmak için sahip olmanız lazım diyor..sizde alın ki zincir büyüsün diyor..

   madem bu kadar karlı bi sistem sadece tabletin parasını alın dimi ama..hatta bana tableti bedava gönderin 7/24 açık tutup 5 kuruşta para istemicem..hadi..

 14. öncelikle işe dahil olan bir çok kişi bu söylediklerine inanmaz sebebi nedir biliyormusun?
  bir çok kişi bu işin ponzi olmadığını iyi biliyor çünkü işi kendisine ispatlamak isteyen herkes kendi internet sitelerinin Organik tıklamalarını yada Dijital reklam hizmetlerini alabiliyorlar 🙂 boş tez kurmayın önce düzgün bi araştırın..
  ayrıca örneklendirme yapıyorsunuz ya çiflikbankla hani merak ediyorum FETO denilen terör örgütüne cemaat deniliyordu ve sonra bir çok insanı mağdur edip hatta devletine ihanet ederek gittiler ya diğer cemaatlerinde aynısının olduğunu söylebilirmisin..
  İnsanların hayatları oynamak ne kadar çok hoşunuza gidiyor. Bir şeyleri karalamadan önce iyi bir araştırma yapın boş boş konuşmak yerine..
  Kimin piyonusunuz. onu açıklayın insanlara..

 15. Ferhat Pekdaş

  Bu tamamıyla insanların kafasını bulandirmak üzere yapılmış bir paylaşımdir arkadaşlar.. Sisteme tamamen doğru kaynaklardan arastirdiginizda herhangi bir sorun teşkil etmediğini zaten göreceksiniz.. mesajım, sisteme kayıt olmak isteyip gerekli araştırmalar yapmak üzere bu postu okuyan-rastlayan kisilere.. Bu bozguncu ve yalancilara itibar etmeyin.. Çünkü tek amaçları kendi bulundukları sistemlerin üyelerinin DETAYMAXİNET sistemine ciddi geçişler olmasıdır.. Lütfen arastirmalarinizi daha resmi kanallardan yapın..

 16. Hüseyin GUMUS

  bu paylasim bilinsizce ve cahilce hesaplamalarla insanlarin kafalarini karistirma amacli yapilan bir paylasimdir.
  Oncelikler sirlet bilgisayarlarda yazilim.calistigi surece sorumluluk aliyor ve bu sorumlulugu sozlesmesinde beyan ediyor ayrica tc.kanunlarina aykiri bir paylasim yapmayqcaginida beyan ediyor.Diger bir konu evet sirketin seo hizmeti alan musterilerinin oldugu dogrudur.Bu musterilerden bir taneside benim aldigim hizmet sonucu googla da siralamalarim yukseldi.Suan Detay maxinet kariyerli katilimcilarida seo satis yapabilecek Ayrica digital reklam platformu var.Sizin gibi kisir kafalalar neden bir bina tutupta kendisi bilgisyarlar uzerinden isi yapmiyorda insanlara para kazandiriyor diye dusune dursun sirket gercek ip ve daginjk lokasyon ariyor ve herkese is imkani sagliyor bu paylasiminyapan cahil insanlar bence dogru arastirin ve bilincli yorumlar yapin ben sirketteyim devamli buyrun gelin sizi bilinclendireyim de belki para kazanirsiniz sonrafa ufkunuz genisler
  Hüseyin GUMUS

 17. BAŞKASINDAN DOLANDIRILAN PARAYA ORTAK OLMAK İMAMLARI BİLE KURTARMAZ. Allah öyle bir dert verir ki, sonunu siz düşünün. Fakir fukarayı bu sisteme sokmayın. Günahtır.

 18. guzel yazi olmus, ama zincirin baslarindayken kazanc saglamak sikinti degil.
  henuz patlamasina var, daha 2 aylik sirket.
  tabi ne ekonomist ne de istatikciyim, yalnizca kisisel gorusum.

 19. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer arkadaşlar çünkü bende network maketing diye bir sadet zincirine dolandırıldım.Oyüzden kaygılıyım

 20. Ekrem bey merhaba orda açıklamanıza herşeyi güzelce açıklamışsınız peki 590 dolarla değilde çoğunluk gold paket le bu işşe giriyor onada 1534 dolar gibi bir para ödüyor bunun nekadarı masraflara nekadarı şirkete kalıyor zahmet olmzsa bunun bir analizini yapabilirmisiniz teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top