Son Dakika
Home / Genel / Detay Maxinet Mağdurları

Detay Maxinet Mağdurları


DETAY MAXİNET BATMAYA MAHKUMDUR ! NEDEN ?

Her network ve saadet zincirinin ortak sonu budur.Başta sisteme girenler paralarını alır, sonralarda bir sorun olur veya üye gelmez, kullanıcılar paralarını alamayınca sistem bir anda çöker.

Üretim ne ? Para nereden geliyor ?

Değerli dostlar ürün satmadan para kazanılır mı, yada üretmeden, ya da emek vermeden ? Detay maxinet ne üretiyor veya ne iş yapıyor ? (Kullanıcılara söylenen yalana göre : üyelerin bilgisayarına yüklenen program otomatik reklam tıklıyormuş bu sayede para kazanılıyormuş) Ülkede ne kadar zeki insanlar var değil mi ? Ha birde bu yetmemiş işe google ve SEO olayını da dahil ederek insanların kafalarını karıştırmışlar. (nasılsa anlamıyor itele pampa)

Milyar dolarlık şirket sizin tıklamanızla mı siteleri yükseltecek veya düşürecek ? Kaldı ki google ın verdiği veya sitelere reklam veren kişilerin reklamlardan çok büyük para kazanmadığını herkes bilir. Sisteminizde 100bin tane bilgisayar sürekli sitenizde gezse anca alexa denilen ki günümüzde de pek bir değeri kalmamış olan alexa sıralamasında yükselirsiniz ama bu demek değildir ki gerçek anlamda siteniz çok para kazanacak.

 

Aramaları google dan yaptırıyoz site öyle para kazanacak ?

Zamanında sosyal medya sitelerinde her like budalasının hilesi olan addmefast isimli site sizin yaptığınız bu işi zaten çok küçük paralara yaptırıyordu. Ki yıllardır addmefast vardır ve jeton satışı ile para kazanır peki ya siz ? Bilgisayar icat edildiği zamandan beri botnet sistemleri var. Yani birisinin bilgisayarını farklı sitelere tıklatarak site yükselteceğini sanma mantığı. Hatta yüksek değerli özellikle devletlere ait websiteleri hacklenip sitelerin linki yerleştirilirdi (bilmeyenler google dan hacklink nedir diye araştırabilir) Bunu bilen google bir süre sonra algoritmasını değiştirerek hackerların bu hacklink ile para kazanma baltasını taşa vurmuş oldu.

Hiç aklınız alıyor mu google milyar dolarlık bir şirket ve müşterilerinden milyarlarca dolarlık reklam satışı ile para kazandırıyor. Sizin yapay olarak yükselttiğiniz siteyi google anlamayacak kadar salak değil mi ? Ki aynı ip den sürekli reklam tıklaması veya site tıklaması yapıldığında zaten o bilgisayardan yapılan tıklamaları bir süre sonra sahte olduğunu anlayıp site sahibine bu tıklamalar için hiçbir reklam ücreti ödemez. Yani gerçekte yarardan çok zararı vardır !

Kelin İlacı olsa kendi başına sürer !

Bakınız bu screenshot wmaraci.com isimli webmasterların kullandığı bir siteden alındı. Burada bulunan google sıra bulucu ya ilk 500 site arasında detaymaxi nin SEO kelimesindeki sıralamasına baktık. Görüldüğü üzere google ın yeni algoritmasına göre tıklama süresine göre google websitelerini google sıralamasında yükseltmiyormuş ! SEO yaptığını ve websitelerine yükselttiğini iddaa eden site kendi sitesini bile yükseltememiş, yani google salak değil !

İddaa ediyorum ilk 10 içerisinde hiçbir zamanda olamayacak !

Peki neden internette fazla şikayet yok ?

Şöyle ki kimse malım kötü demez, çünkü verdiği binlerce lira veren bir insan buna inanmadan vermez. O yüzden bir dönemin kairos ve mega holdings çileri gibi sistem çöküp millet kaçana kadar herkes mutludur. Boşuna bu sisteme saadet zinciri demiyorlar. Zincirin devamında sıcak para gelmeyince saadette olmuyor haliyle. Şuan için ilk yıllarda ödemelerini alanlar abi ben hergün ödememi aldım diye gezinse de bunun devamlılığı yok. Alıcınız kim abi ? Ne satıyorsun? Kime satıyorsun ? Bilgisayarlara kestiğin faturalar haricindeki faturaları kime kestin müşterin kim ?

Şirket garantisi var sözleşmemiz var ! 

Titancı kenan ı tanımayan yoktur herhalde 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=QjBVFxOY9DI

Jet fadıl ı ise bilmeyen zaten kimse yoktur. Cübbeli cemaatine sözde oteller evler sattıktan sonra bir daha görülmedi. 2 yılda bir gelip Türkiye de garibanları dolandırıp kaçar kendileri 🙂

Detay maxinet dolandırıcı mı ? O zaman sisteme millet neden giriyor ? Neden Övüyorlar ?

Bakın Detay maxinet dolandırıcı mı başlığıyla açılmış olan siteleri dikkatle inceleyin bir süre sonra kendinizi detay maxınet yalakalığı yapmış kişinin referanslı linkliyle kendinizi detay maxınet paketlerıne bakıyor bulursunuz. Bu yazıya da görüp bir sürü cahil veya çıkarcı saf tipler gelip ben paramı alıyom seni şikayet ederiz gibi yorumlar yapıp ağlayacaklardır 🙂

Gelelim Sözleşmeye

600 dolar verip 150 dolarlık bilgisayarı alıyorsunuz. Sözleşme nerede kardeşim ? Adamlar yarın bir gün biz kimseye aldığının 2 katı vermeyi taahhüt etmiyoruz. Reklam satışımız olduğu sürece bunu vaat etmiştik iflas ettik o yüzden ödemenizi yapamıyoruz denirse ne yapacaksınız ? Üstelik parasını verip aldığınız bilgisayar size satılan bir ürün olarak fatura edilmişse ki tahminim öyle siz hiç bir hak talep edemezsiniz. Şirket ben bu yazılımlı bilgisayarı tüketiciye 1000 dolara 2000 dolara neyse sattım aha bu da sözleşme bu da fatura dendiği zaman KEŞKE ler maalesef bir işe yaramaz.

Webmasterlar salak mı ?

Adamlar onca üye ve üyelerin reklamına rağmen kendi sitelerini yükseltemiyor başkalarınınkini nasıl yükseltecek Allah aşkına ?

Gidip webmaster forumlarına bakın wmaraci, r10, iyinet ve daha bir çoğunda kullanıcıların yorumlarına bakın.Üyeler bu detaymaxi hakkında ne yorumlar yapmış?

Bakınız r10 dan bir yorum alıntısı :

Kesinlikle ponzi sistemi. Paneli vs inceledim kairosun aynısı. Kairos çıktığında da çok kişiye söylemiştim sıkıntılı diye. Ben zarar etmeyeyimde davet ettiğim aldımdaki üyeler zarara uğrarsa uğrasın anlayışında olan insanlar kayıt olur bu sisteme. 1 yıl yürür atıyorum zarar etmezsin belki ama senin davet ettiğin adamın zararını ne yapacaksın onun hakkını nasıl ödeyeceksin ? İşte dolandırma işi burada başlıyor zaten. Halkaya yeni katılan 5 nesil kazık yemiş olacak kısacası ödedidği 600$ ı geri alamadan herifler arazi olacak. Ayrıca sitenin whois kaydına baktım o vakit daha işkillendim. Birde şöyle bir durum var sizin

Detay telekom aş nin sitesi kapalı neden acaba ?
http://prntscr.com/h450yy
Ayrıca turkcell in partneri olan detay telekom ile ilgili bilgide sanki site olarak yanlış mı vermiş turkcelldeki bilgi mi eksik çözemedim =)
http://prntscr.com/h452yf

kaynak https://www.r10.net/1072836155-post17.html

Başka bir yorum:

Detay maxinet’e kesinlikle güvenilmez. Mobilepax adı altında açtıkları firma ile 27 Milyon Mobil ödemeyi gömerek bir çok firmayı dolandırdılar.Sonra firma battı dediler 30 bin tl’de bizim kaldı.Zaten sistemleride %100 saader zinciri kairos eş değeri

 kaynak : https://www.r10.net/1073191376-post22.html

 

Hakkında admin

Check Also

Çiftlik bank kapandı

Çiftlik bank a ait facebook sayfası kapandı. Websitesinde tüm işlemler ise durduruldu. Yurtdışına kaçtığı bilinen …

117 comments

 1. mehmet erzincanlı

  Arkadaşım böyle bir yazıyı kaleme alman için sisteme dahil olman ve gerçekten zarar görmen gerekmezmi.
  Sisteme dahil olmamışsın ama salak salak şeyler yazarak milletin kafasını karıştırıyorsun belkide senin işin bu çamur at izi kalsın bundan ekmek yiyorsun demekki. Detay maxinete 4 aydır üyeyim beş makinam, kırk da alt üyem var hepside bana dua ediyorlar işi onlara anlatım sisteme dahil ettiğim için ve 14 aydır bu işi yapıpta 1 doları dahi yenmiş bir kişiyi gösteremessiniz bu sistemi kairosla falan karşılaştırmayın onlarda yapılan bir iş yoktu ve yurt dışı kaynaklıydı. Detay ise yerli firmadır vergisini veren ve TC kanunlarına muntazaman uyan bir firmadır ve takdir edersiniz ki devlet tarafından sürekli kontrol altındadır. Ne kadar sürer bilemeyiz ama firmaya olan inancımız ve firmanın yeni projelerine olan inancımız tamdır. Zira sisteme dahil olan kişi parasını hiçbir üye mecburiyeti olmadan dört ay gibi bir sürede sermayesini geri almaktadır. Saygılarımla

 2. Bu tip sistemler çökmeye mahkumdur. Farkettiyseniz bu sistem son on yılda sürekli kendini yeniliyor. Sistem aslında kendini yenileyerek para kazandırıyor. Örneğin kairos vb bir sistemden ilk üyeler zarar etmedi -bunu şirket bazlı değil sistem bazlı olarak algılamanızı rica ederim- zarar etmeyen üye sistemin kaymağını yedi ve çöktüğü zaman sadece arkasını dönüp yürüdü. Oysaki sistemin çökme sürecinde yeni üye olanların katılımları yandı. Sonra bu yatarak tatlı para kazanan üye yeni bir oluşum başlattı. Bu oluşumun kurucusu artık o! Adam kendini tanrı zannediyor. Yeniden süreç başladı ilk katılanlar parayı alıyor orta sıradakiler verdiğini alıyor yeni üyeler yok oluyor. Sistem yenide doğuyor. Zaten sistemin kuruluş amacı bu doğup çalıp ölmek. Kolay para yattığın yerden para kazanıyorsun. Yorumları okudum arada babasını böyle savunacağını zannetmediğim adamlar var. İnanmış. İşte ülkemizin toplumumuzun genel sorunu bu. Adam inanmış ben paramı tıkır tıkır alıyorum. Yahu müslüman bir ay iki ay üç ay sabah 7 akşam 9 çalışıp parasını tıkır tıkır alamayan insanların olduğu bir ülkede bu neyin rahatlığı. Ama işte bizim milletimiz ne ara bu hale getirildi bunu düşünmek lazım. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın ben parama bakarım. Sistem 590 dolar demişsiniz. Bu 590 dolar bugün bir emekçinin iki aylık geliri insani harcamasını düşelim yol yemek vs gibi iki asgari ücretten hiç harcamasın bu beğenmediğiniz 590 dolar ediyor. Aldığınız bilgisayarlar taş çatlasın 300 lira konteyner alımı yaparsa bu gibi çakallar çünkü mutlaka bi yerde batmak üzere kurdukları bir ithalat firmaları vardır çinden getirir size yuttururlar. Bu 590 dolardan karpayı dağıtımı nasıl yapılır sorusuna gelince elbette demiyorum ki maliyet yok adamlar hepsini cukkkalıyor ama sizin bu inanmışlıkla ikna ettiğiniz her birey bu parayı yatırınca ortaya ciddi bir meblağ çıkıyor ve bu sistemlerin ağaç gibi her dalına bir kaç dolar olarak yürüyor ama binlerce ayrı noktadan gelen birkaç dolar birkaç bin dolar olarak ceplerime giriyor. Allah korusun allah büyük söyledin diyip başıma vermesin ama 19 yaşındaydım bir tanıdığım beni günlerce gecelerce bu sisteme dahil etmeye çalıştı koynuna sokma durumuna kadar getirdi yeterki sisteme bir üye daha kazandırsında kendi içine düştüğü bataktan çıksın diye kanmadım o gün 30 yaşıma geldim inşallah bundan sonrasındada kanmam. Çünkü insanlığın hiç bir çağında emeksiz yemek yoktu olmayacakta. Bu şimdi ben tıkır tıkır paramı alıyorum diye rahattan atanlar sistem çökünce başını iki elinin arasına alacaktır. Bir inşaat işçisi olsun bir genel müdür olsun herkesin hayali bedavadan para gelmesi. Kimse demiyorki para bedavadan gelmez nereden geliyor bu paralar. Ne sponsoru ne seo sistemi. Bunlar bu sistemleri kuran hırsızların ürettiği hikayeler ama suç onlarda değil. Suç burada babasının şirketini savunurcasına bilmeden konuşmayın ben paramı tıkır tıkır alıyorum diyip başını rahatça yastığa koyan müslümanım diyenlerde. Ülke zaten olmuş bilgisayar oyunu reel hiç bir gerçeklik yok. Devletin bu adamları bu sistemleri kontrol ettiği yok. Bak çiftlik bank kimbilir ne cahil beleşçiler böyle savunuyodu ben parama bakarım tıkır tıkır paramı alıyorum diyodu. Siz siz olun emek vermediğiniz tek lokmayı dahi helal kabul edip boğazınızdan yahut çoluğunuz çocuğunuzun boğazından geçirmeyin demek isterdim. Ama bu ülke insanına bu laf komik kalır. Vicdan emek kul hakkı ahiret bunları fırsat bulunca bir düşünün. Rabbim hırsızdan hak yiyenden razı olmaz olmasında.

 3. Arkadaşlar merhaba dilerim hepiniz çok kazanırsınız.Hepimiz çok kazanmak ve rahat yaşamak istiyoruz.Bu nedenle birbirimizle doğru bilgiler paylaşırsak hepimizin menfaatine olur.Bazı çekincelerimi paylaşmak istiyorum bunlarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  Tüm sitelerde sponsor olduğunu söyleyen, kişiler sanki şirket sahibi yada yetkilisi gibi şirketi savunuyor.benim çevremde üye olan yakınlarım var onlayn sözleşme yaptılar ellerinde belge yok sözleşme içeriğini soruyorum cevap veremiyorlar ,verdikleri cevap bilgisayarlarım para kazanıyor.Peki bu şirketin bir yetkilisi, genel müdürü çıkıpta herhangi şirketle yaptıkları anlaşmayı üyeleriyle neden paylaşmıyor neden yayınlamıyor.üyelere yetkili olarak neden bilgi vermiyorlar.Seminerler düzenleyip anlatabilirler (böyle bir sunup ve bilgilendirme yapılmışsa bizimle paylaşırsanız sevinirim,ben araştırıyorum bulamadım).Sınırsız üye yapılabilir diyor.Şirket ne kadar kazanıyor bilinmiyor.Yıllık kazanılacak paralar ve dağıtılacak kar belli olur, bunun karşılığında, alınacak üye sayısıda belli olur sınırsız olması beni düşündürüyor. Ayrıca üyeliğiniz yılını tamamlarsa üyeliğinizi yenilemek istediğinizde size yeni bilgisayar göndermiyor, eski bilgisayar ve proğramla devam ediyorsunuz ve sizden yeni dönem için ücreti tam alıyor.Ben şimdi üye olacak olsam elimde olan bilgisayar, tablet ve akıllı telefon var bunları kabul etmiyor.Bu konuları yanlış biliyorsam düzeltirseniz sevinirim .Herkese bol kazançlar dilerim.

  • dostum merhaba, evet senin sorularından bazılarının cevabını vereyim ama bazılarının cevabını henüz ben de bulabilmiş değilim. evet ben de yaklaşık 5 aydır sistemdeyim, yatırdığım yaklaşık 28000 tl civarında paramı geri aldım. ancak bazı sorulara hala ben de cevap bulabilmiş değilim. şirketle ilgili seminerler var yapılıyor arada ama konuşmacılar hep kariyer sahipleri yani ilk üyelik başlatanlar.Ben hiç katılmadım bu seminerlere ama şirket yetkililerinden kimse olmuyor diye biliyorum. sıkıntının birisi bu, bir diğer konu bu şirketin gelir kapısı seo işi diyoruz ama 2-3 aydır seo işi de almıyorlar üyelerin bulduğu. sadece kendilerinin bulduğu bir kaç şirketle bu iş ne derece yürüyecek bunu zaman gösterecek. üye sayısı 50000 de son bulacakmış diye duyuyoruz bakalım nolacak. ha bir de bu programlar evdeki en basit tablet ve bilgisayarlarda dahi çalışıyor onda sıkıntı yok, eğer çalışmıyorsa internetten araştır bir iki kurulması gereken program var onları kurunca çalışıyor. ancak yeni üyelere kayıt esnasında illaki bir yeni pc gönderiyorlar. şimdilik bu kadar…

  • Şunu söyleyim biz detay kullanıcısıyız.konu başlığına bakıyorum detay maxinet mağdurları yazıyor yorumları okuyorum detaydan mağdur olan yok.sadece karalama kampanyası.detayda hersey yasal hersey faturalı sozlesmeli.eşim eğitimlerine de katılıyor.en son afyona gitti eğitime.bazı kullanicilar detayı anlatamiyolar dolayisiyla karsi taraf ikna olup guvenemiyo hakli olarak.sadece bilgisayari calistirip para kazaniyorum diyolar.esim detaya uye olmak isteyen herkese mantik cercevesinde anlatir.detayin amacini ,sirketin gunluk kazancini,herseyin yasal oldugunu hicbir soruyu cevapsiz birakmaz.biz cok memnunuz bu ise sadece 4400 tl para ödedik cebimizden.25 bin kazanc elde ettik.insan once kendini ikna edebilmeli

 4. çiftlik mağduru

  yahu tepki gösterenler ne yazdığımı okumamış dediğim şu;bende sizin gibi aynı hep şöyle söylüyordum çiiftlikbank ı eleştirenlere bende diyordum ki neden saldırıyonuz bakın biz tıkır tıkıır paramızı alıyoz adamlar hayvancılık yapıyor ekonomiye destek oluyor neden adamalara düşmanlık ediyorsunuz diyordum.ama bakanlığın son açıklamasında gördüğüm şey şu bizlere ve diğer tüm üylere dağıttıkalrı kazanç herya yeni başka üyelerden gelen paralarla döngü olmuş bakanlığın incelemesinden sonra açıklama bu yani çiftlikbankta biz ticaret yapıyoruz ve kazandığımızı paylaşıyoruz diyordu ve 1-2 yıldır da tıkırtıkır paramızı aldık.ve bizi ikaz edenlere de bizler aynı sizler gibi diyorduk ki biz paramzı tıkır tıkır alıyoruz gelin sizde kazanın diyorduk yani bu işin özü şu bugün para veriyor olması herşeyin meşru ve sağlam olduğu anlamına gelmez eğer ki tıkır tıkır günlük para almak sağlamlık olsaydı çiftlikbank 2 ay öncesine kadar günlük tıkır tıkır paraları ödedi ama ortada diğer insanların yaırdığı para kayıp nerde diğer insanların parası tabi üyeler hayvancılıktan yapılan kar diyerek bölüştü o paraları ???

  • mağdur bey kardeşim merhaba, senin yazdıklarını da okuduk merak etme, evet haklısın bu adamlar da dolandırıcı dedik madem, bu adamlar hangi parayı dolandıracaklar merak ediyorum, bi açıklama yapar mısın. asıl sen yazılanları okumuyorsun anlaşılan. bak ben aşağıda verdiğimiz 590$ ın akibetini yazdım oraya. bu adamlar bu aşamada hangi parayı dolandıracaklar? sıkıntı olan şu, sistem bu gidişle tıkanacak gibi yine de ama niyetlerin kötülüğünden ziyade bişeylerin ters gitmesinden olacak gibi, beni korkutan asıl mesele o.

 5. Cemalettin YILMAZ

  maxinet e girmek isteyipde çekinenler size bir teklifim var.
  bu sisteme benim referansımla 590$ yatırıp girdiğinizde size 2 ay içinde yatırdığınız 590$ ın karşılığını alacağınızın garantisini veriyorum. şirket de her hangi bir sorun çıktığında ben ödeyeceğim bunu yazılı olarak sizinle sözleşme yapacağım.
  üye olmak için ve sorularınız için beni arayabilirsiniz. 0544 2419488

 6. Beyin bedava 🙂

 7. Arkadaşın yazdığını tam okuyamadım fakat bende bu sisteme girdim ve 11.000 TL para verdim 24 dolar günlük kazanç geliyor. Şirket elbet batacak ve şu an alımları yavaşlattı ve bu yüzden de dolar satışları olmuyor. Herkes tedirgin. Girecek kişiler mutlaka risklerinin olduğunu düşünüyorlardır ve buna göre giriyorlardır elbette. Bu kimseyi ırgalamaz. Olay en üst diamon gibi üyeler araba ev arsa gibi yatırımlar yaparak veya biriktirerek parseli götürüyor. Kendi sistemleriymiş gibi kurallar koyarak dolar satışından daha fazla para kazanmak için uğraşıyorlar. Ponzi bir sistem değil ama elbette ileride çökecek bir sistem. Bokunu resmen çıkardılar çünkü daha fazla kazanmak için. Çok fazla vaat vererek altına üye yapan kişiler var. En kötüsü en son giren üyeler tüm paralarını kaybedecek olması. Varsayalım ki şirket ödemeleri ve alımları durdurdu hesabınızdaki parayı ne çekebilir ve de başka şekille de yollayabilirsiniz kısaca dokunamazsınız. Dükkanı kapatıp kaçıp gidecekler. Peki ne olacak olan en alta olacak.

  Herkes Bakanlıklara sorular sormaya Bİmere yazı yazmaya başladı. Devlette huylanacak ve patlayacak. Umarım paramı çıkartaiblirim de rahatlarım ve böyle bir sisteme asla bulaşmam.

  • para alıp kaçacak olsalar üye alımını durdurmazlar devamlı uye alırlar daha çok para girsin diye bu arada bende sistemdeyim 2 aydan beri ve hiç üyem yok

 8. bu kadar hunharca saldıracak ne var anlamıyorum, ben ekim ayından beri bu işin içindeyim, yaklaşık 30.000 tl lik yatırımım oldu ve ben bu parayı birilerini üye yaparak değil elimdeki bilgisayar ve tabletleri çalıştırarak kazandım. kendimden sonra sadece 2 kişiyi üye yaptım 2 adet gümüş paket aldılar.onlardan da gelen 140$. ben işin riskini kendim de biliyordum onlara da anlattım. yarın sabah şirket benim işlerim ters gitti kapatıyorum derse şirketi kapatır dedim. verdiğimiz paralar yanar dedim. kişiler bunu bilerek giriyorlarsa bu konuda kimsenin bir suçu olamaz. diğer bir yandan arkadaşın birisinin yaptığı hesabı bir de ben yapayım. Başlangıçta giriş ücreti gibi görünen 590$ dan 90 kdv ye gider. 240 da makinaya, kaldı 260$ onu da referans kişilere paylaştırıyorsa bu şirketin karı demekki bizden aldığı 590$ dan değil, yani amaç dolandırıcılık değil en azından, gelelim şirket kazancına, şirket yada şirket sahiplerinin bu işten para kazanma yöntemleri anca şöyle olabilir. 1-dedikleri gibi şirketlerden seo hizmeti karşılığı para alıyorlardır. 2-bize dağıtılan laptopların ithalatını bu şirket yapıyorsa daha ucuza da getiriyorlarsa buradan bir kazanç elde edebilirler. 3-bu network ağacının en başında bu şirket kurucuları var ve onlar üyelerden cüz i de olsa prim alıyorlardır(burada da şöyle birşey ortaya çıkıyor zaten o cüz i primleri veren şirket ve bu primleri şirket kasasından veriyorlar çünkü 590 dolardan geriye bişey kalmadı, o zaman bu da mümkün değil). bu arada şirket düzenli olarak üyelere aylık ödemelerini de yapıyor. herkes çalışan makinaları için günlük ödemelerini almakta ŞİMDİ SONUÇ ŞU ÇIKIYOR. şirketin amacı dolandırıcılık değil bu konuda kimse çamur atmasın ahkam kesmesin, parası çok kıymetli olanlar da bu işi yapmasın. Şirketin başındakiler umarım ne yaptığını biliyordur. en azından kötü niyetli olmadıklarını düşündüğüm insanların işi inşallah daha iyi gider. işin sonu üye sayısı arttıkça karışacak gibi, en azından ben kendimce öyle düşünüyorum. Umarım karışmaz. dediğim gibi niyetler düzgün görünüyor inşallah karışıklık çıkarmadan herşeyi düzgünce götürürler.

 9. çiftlik mağduru

  BAKIN BEN HEM 2 YILDIR ÇİFTLKBANKA HEMDE YAKLAŞIK 8-9 AYDIR DETAY MAXİNET E ÜYE İDİM ÇİFTLİK ARALIK AYINA KADAR TIKIR TIKIRR PARALARINIMIZ ÖDEDİ(AMA BİZLER NASILSA ÇİFTLİKBANK PARA ÖDÜYOR SAĞLAM DİYE KAZANDIKLARIMIZIDA ÇEKMEDİK KAZANÇLARLA HEP YENİ HAYVAN ALDIK) VE EN ACISI BİRÇOK KİŞİ TOPLAMA PARAYLA NEREYE KADAR GİDECEK ÇÖKER DEDİ BİZLERDE BAKIN TIKIR TIKIR PARALARIMIZ ALIYORUZ DİYORDUK AMA SONUMUZ HÜSRAN OLDU BIRAKIN KAZANCI ANAPARAMIZ GİTTİ.DETAY MAXİNETTEDE 7-8 KAZANDIM AMA AYNI ÇİFTLİKBANKTA OLDUĞU GİBİ NASILSA PARALAR ÖDÜYOR DİYE PARALARIM HEP İÇER DE DURUYOR TANIDKALRIMIN ÇOĞUDA HEP BENİM GİBİ KAZANDIKLARI İLE YENİ PAKET ALIYOR.PARAMIZI TIKIR TIKIR ALIYORUZ DİYENLER UNUTMAYIN BİZLER DE ÇİFTLİKBANKTA PARALARIMIZ AYLARCA HATTA YILLARCA TIKIR TIKIR ALIYORDUK AMA BUGÜN HALİ ORTADA BUGÜN BAKALNLIĞIN AÇIKLAMSINDA BELİRTİEN ŞUNU ANLADIM;MİLLETTEN TOPLANAN PARALARI BÖLÜŞMÜŞLER BAŞKASINDAN DOLANDIRILAN PARAYA ORTAK OLMAK VİCDANA NE KADAR SIĞAR BİLMİYORUM AMA BU SİSTEM BÖYLE BAŞKALARINDAN DOLANDIRILAN PARADAN PAY ALIYORSUNUZ MAALESEFF VE BUNA DA HELAL KAZANÇ DİYORSUNUZ ÇİFTLİKBANK DEĞİL SADECE BU SİSTEM ÜZERİNE ÇALIŞAN HEPSİ AYNI KİMLERİN HAKKINDAN ALINAN PARAYI KİMLER BÖLÜŞÜYOR MÜSLÜMANIN DİYEN HERKES ELİNİ VİCDANINA KOYUP DÜŞÜNSÜN

  • Bugün yayınlanan MASAK raporu ile Çiftlik Bank hakkında “nitelikli dolandırıcılık” raporu çıktı
   Kaynak : Hürriyet gazetesi

 10. arkadaşlar böyle saçma sapan şeyler yazıp kimsenin nasibinin önünü kesmeyin ben kaç aydır bu işi yaıyorum her ay hatta istedigim her an sponsorumun yardımıyla lazım oldukca alıyorum lütfen herkez araştırsın…ayrıca 590 dolar yatırıyorsunuz 1 notbook alıyorsunuz 800 tl diyelim 70 dolar sponsoruna hatta sponsorunun sponsoruna yani 6 kat üstünüze bu 590 dolardan veriliyor şirkete ne kalıyor adamlar bizim 2 kuruşumuzlamı bu kadar büyüyor nasıl bir mantıklıksız sermayesiz bi işyeri acan varmı aranızda ben denedim ama olmadı kısacası arkadaslar 4 ay bu şirket batmazsa zaten verdigin parayı alıyorsun ve birde notbook senin oluyor kısacası böyle olay…

  • Fatma hanım güzel açılamışsın ama 590$ dolarsan yani gold paketten şirkete birşey kalmıyor taplet ve sponsorlara dağılım derken vesselam ama gold paket dede durum aynımı çünkü onda 1534$ dolar la sisteme giriyoruz bunun nekederı teolete nekedarı sısteme dağılıyor nekedarı şirkete kalıyor yardımcı olurmusunuz .

 11. Arkadaşlar bugün ödemenin son günüydü ve ödeme yapılmadı. Şirket patladı bence bu konu altında toplanalım.

  • Bu ay ödeme yaptı mı yapmadı mı çok da fark etmez ama eninde sonunda ödeme yapmayacak vede buradan reklam yapıp yazan kazandığım para ile ev aldım araba aldım diyenler o zaman geldiğinde düşünüp elinizi vicdanınıza koyup bu parlar kimlerden toplanıp bize dağıtıldı diyecekmisiniz birgün sistem göçtüünde hiç vidanınız sızlayacak mı ve kendi kendinize vicdan muhasebesi yapıp vicadanınıza sorabilecekmisiniz kimlerin canı yandı benim aldığım paralaardan diye !!!

   • dün öğleden sonra paralar ödendi Mehmet bey gelen mesajlara maillere biraz bakarsanız yoğunluğun olduğunu anlarsınız. Ama illa bir gün tıkanacak bu sistem hem fikiriz, 590$ dolar riske atacaksın gitti diye düşünüp gelirse kar ettim diyeceksin olay bu hocam saygılar.

 12. ponzi sistem denmiş ama ponzi nin anlamını bildiğinden bile şüpheliyim ufak bi hesap yapalım 590 dolara adamlar fatura kesip bilgisayar yolluyorlar bunun vergisi 90 dolar şirkete 500 dolar kalıyor sisteme referans sistemi olmadan girmek mümkün değil %32 referans lara dağıtılıyor buda 190 dolar yapıyor gönderdikleri makina 800 tl civarı bunu toptan aldı falan diyelim 150 dolar diyelim bunada şimdi toplayalım 90+190+150=430 dolar ilk ay sonunda şirketin verdiği para 150 dolar ettimi 580 en iyi ihtimalle şirket 10 dolar toplayarak milletden milleti dolandıracak çok komiksiniz 🙂 Türkiye standartlarında hiçbir işin garantisi yoktur ayrı mesele ama yapılan işe bilip bilmeden sağdan soldan duyduklarınla yazı yazan insanlara kulak asmak kadar aptalca birşey yoktur sanırım o yüzden herkesin araştırma imkanı var şirketi geçmişini yaptığı işi bu tarz boş yazıları okuyana kadar araştırmanızı yapın kafanıza yatıyorsa yaparsınız yatırımınızı …

  • Volkan Bey acaba siz ne kadar araştırdınız merak ediyorum.Ya da araştırırken sizin gözünüz boyandığı için çabuk kanmışsınız.Ama ben tam 3 ay boyunca A dan Z ye herşeyini araştırdım.Ta istanbula kadar gidip ofislerini ziyaret ettim.Edindiğim sonuçları şöyle sıralayayım size
   1-Sunumlarındaki vergi levhasını araştırdım malesef 2003 yıldında 550,000 sermayesi olan o isimde bir firma bulamadım.Sanırım siz vergi levhası görünce resmi sanmışsınız benim gibi vergi noyu araştırmamışsınız
   2-Biz detay olarak çoklu sms olaylarını felan yapıyorduk ykm boyner vs şirketlerle dediler.Detay Holdinge gittim bizim detaymaxinet ile hiçbir ilgimiz yoktur o açılan siteye sakın bulaşmayın ayrıca detay olarak ykm boyner gibi diğer şirketlerle hala çalışıyoruz 2003 yılından beri hizmet veriyoruz dediler.
   3-Sunumda söylenen detay maxinet tek tek personel alıp bütün masrafları karşılayacagına evlerde insanların girişini sağlayarak hem kendileri personel giderlerinden kurtuluyor hem de kişiler kazanıyor diyorlar.Madem evden insanları çalıştırıyorsun neden önden para alıyorsun kayıt için ayrıca sen hangi işe para verip başladın Volkan ?
   4-Başta belirttiğim gibi ofislerine gittim.Yerinde görmek istedim.Sıradan bildiğimiz bir bilişim ofisiydi.Böyle biyer açman için 5.000 tl yeter.Ayrıca ofis bir pasajın içinde ve haftaiçi saat 16:00 da kapalıydı nedense.550.000 tl yatırım yapan bir yer büyük şirketmi olur yoksa böyle bir ofis mi?
   Tabi bunlarla kalmadım daha da araştırdım mega holdings in kairosun içinden gelenlerle görüştüm.Sistemi kuranlar mega holdings ve kairos tan yüklü para kazananlar oldugunu bunların birleşip böyle bir sistemi Türkiye de kurduklarını ayrıca herşey resmi görünsün diye Hometech le anlaşıp kağıt üzerinde onların ürünlerini pazarladıklarını gösteriyorlar.
   Sadece şu dediğine katılıyorum dediğin doğru hiçbir işin garantisi yoktur.Ayrıca bu sistemde kairos ve megaholdings e göre daha insaflı hale getirip insanlaın sermayesini aza düşürmüşler.

  • Arkadaşlar neden hep gümüş pakat590$ dolar üzerinden hesap yapıyaosunuz birda gold paket üzerinden hesap yapın bakalım nekadarı masrafa nekadarı şirkete kalıyor görelim bir cecaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

 13. yukarıda detay maxinet hakkında yazıyı yazanın kim olduğunu bilmem…ama gördüğüm kadarıyla kötü bir kabus görmüş olmalısın ki, bu hayalleri kurarak yorum yapmışsın…gerçekleşmemiş, yaşanmamış bir olayı dillendiriyorsun.yazık…çok yazık…

 14. Bende 2 aydır kullanıyorum altın paket yani herşey çok iyi gidiyor inşallah böyle devam ederse 1 yıl sonra tekrar paket alıcam

 15. telefon ver sponsorum ol ahmet 15bin dolar iyi para öğret bana usta yatarak nasıl para kazanacaz

 16. Şu ana kadar hiçbir mağduriyet söz konusu değildir bundan sonrada olacağını düşünmüyorum allah razı olsun detaymaxinet den. Paramla bilgisayar aldım ve DETAY a kiraladım, kira bedelimi her ay düzenli alıyorum, seo hizmeti alan firmaları tek tek hepsini bilgisayarımda görüyorum…..

 17. Kocaman kafanın içine bazen ufak beyin.
  Webmaster felan filan. Onlar kim ne nedir Türkiye de kac kişi bilir. Arkadaş mağdur olan varmı ??? O zaman madem bu kadar biliyorsun en başta girenlerden birisi olsana sende. Gel seni üyem yapim 4 ayda paranı çıkar haa eğer çıkmazsa paranı ben verecem. 🙂

 18. Boş beleş dingil bi yazı

 19. ‘mağdurlar’ denilmiş burdada mağdur nerde ?? kairos u örnek vermişler aynı sistem demişler. kairos dan ağzı yanan insanların çekincesini endişesini ön yargısını anlıyorum eyvallah da nie bu kuruma b.k atıyosunuz. aynı olan yerleri neresi. önemli bi halt ettiğini zannederek hazırladığı bu yazı iftira ve ithamlardan başka bişi değil. üye yaptıkları insanların üzerinden kazanarak kendi borçlarını kapatanlar sonra o insanların vebalini nasıl ödeyecek demiş yazıyı hazırlayan arkadaş. kimse yeni üye getirmek zorunda değil kazanmak için üye getirmek zorunluluğu yok kimsenin. sadece paket satın alıp evinde kimseyle uğraşmadan 15 aydır parasının kazanıyo bu milet.. tek bir kişinin 1 kuruşu dahi kalmış değil. mağdur olması için kullanıcılardan bir şikayet olması lazım sizin ön yargılı benzetmeleriniz değil.

 20. 7 aydır bu şirket ile çalışıyorum.şuan aylık kazancım 15 bin dolar.çok yakınım aylık 60 bin dolar kazanıyor.allahın izniyle borçlarım bitti ve birçok insana kazanması için fırsat verebiliyorum.önümüzdeki ay evimide alıyorum.daha ne isteyeyim.teşekkürler detay maxinet.he bu arada mağdur yazmışsında asıl sen köle gibi çalışarak mağdur oluyorsun burada karalayarak bizler mağdur olmuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir