Son Dakika
Home / Genel / Tweetadder lisansı

Tweetadder lisansı

tweet adder

Twitter takipçi sayınız ve websitenizi uçuracak program tweetadder 3.0 LİSANSLI ve Ücretsiz

Tweetadder nedir : Bu program 190 dolara satılan dünyadaki en iyi takipçi programıdır.İstediğinz hedef kelimelerde tweet atan kullanıcılara tek tıkla ulaşabilirsiniz.Program tamamen otomatiktir.Tek tıkla 100 kişi veya 500 kişiyi takip edebilir ve takibini bırakabilirsiniz.

Programla 100.000 takipçiyi yakalayabilirsiniz, tabii bu 1 günde olmaz ama biraz zaman alacaktır.Günde 500-600 kişiyi program sayesinde eklerseniz kısa sürede retweet atan büyük bir takipçi kitlesine ulaşabilirsiniz.

Lisans hakkında; lisans sınırsız profil ekleme özelliğine sahiptir.Yani 10 tane twitter adresinizi ekleyip takipci kazanabilirsiniz.

Programın lisansı şuan sınırsızdır ve programın kapanma sorunu yoktur.Programın versiyonu güncel sürüm olan 3.0 versiyondur. 190 dolarlık Tweetadder lisansı için lütfen konu altında yorum bırakınız.

Lisansı ücretsiz vereceğim, Tek şartım!

Sitemizi en az 2 blog, forum yada sözlük vs. sitelerde sitemizi tanıtmanızı istiyorum.

 

Tanıtım nasıl olmalıdır ?

1-Yazıyı sizler yazıyorsunuz ve yazı en az 1 paragraflık, minimum 6 cümleden oluşmalıdır.

2-Yazı içinde girişimcilik , iş fikirleri ve bayilikler kelimelerinin geçmesini istiyorum.Ve bu kelimelere site anasayfamın en az 2 linkini vermelisiniz.

3-Tanıtımı yaptıktan sonra tanıtım yaptığınız siteleri konu altında yorum olarak yazınız ve yorum yaparken lütfen gerçek mail adreslerinizi kullanın.Lisanslar mail aderslerine yollanacaktır.

4-Yukarıda yazılı 3 kurala uygun olmayan tanıtımlar geçersiz sayılacaktır.

190 dolarlık bir lisans için yapmanız gereken herşey bu kadar!

 

 

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Çiftlik bank kapandı

Çiftlik bank a ait facebook sayfası kapandı. Websitesinde tüm işlemler ise durduruldu. Yurtdışına kaçtığı bilinen …

92 comments

  1. Şuan cepten giriyorum, dediğiniz gibi lisansını verecekseniz. 2 değil daha fazla blogta tanıtımınızı güzel bir yazıyla yapıcam.

  2. hocam devam ediyormu lisans dağıtımı

  3. Sosyal Medya Üzerinden yapsak olur mu?

  4. lütfen lisanskodu bilengöndersin

  5. Dağıtımlar devam ediyor.

  6. hocam gerçekten takipçi kazanmak isteyenler için güzel program ve en azından #takipedenitakipederim #ff gibi tweetlerle profilini kirletmemiş olur. Ek birşey daha ekliyim mesela siz 3000gibi yüksek rakamlı kişileri takip ediyorsunuz fakat sizi takip eden 2700 şimdi bu kaçak 300 kişiyi bulmak çok zor. Paylaştığınız bu program ile reklamsız ve ücretsiz bir şekilde sizi takip etmeyenleri görür ve takibi bırakabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir