Son Dakika
Home / Para Kazanma Sanatı / İnternetten Para KazanaMaMa Yolları

İnternetten Para KazanaMaMa Yolları

İnternetten Para Kazanamama Yolları
İnternetten para kazanamamak  ve boşa zaman kaybedip hiç bir şey elde edememek için aslında çok şey yapmanıza gerek yok…

Sadece süslü bir kaç para kazanama vaadiyle bir sürü işe yaramaz siteye üye olabilirsiniz…Ama kazancınız emin olun sıfır olacaktır…

Peki para kazandırdığını iddaa eden bu para kazanamma yolları neler;

Anket DoldurMA: asla ve asla anket saçmalığına bulaşmayın…size çok para kazandırttığını iddaa ederler ama yüzlerce saçma anketi siz doldurmanıza rağmen yinede gelir elde edemezsiniz…Ödeme kanıtı diye koydukları örnek resimler sizi yanıltmasın.

Mailinize geleceğini zannetiğiniz yada herhangi bir site üzerinden surveyhead vs. siteler üzerinden dolduracağınızı zannedersiniz…Ama bi süre sonra sizden daha fazla anket göndermek için para isteyeceklerdir….Anketler kesinlince surveyhead den anket niye gelmıyor diye aranır durursunuz….40 doları anket sitesinin hesabına yaırdıktan sonra sanırım bi 5 dolar kazanıp 40 dolar ödemiş olacaksınız….Gerçekten çok zekice bi ticaret…

Üstelik bu bedava anket listelerini parayla satan uyanıklar var….Ama eğer benden netten para kazanamamayı istiyorum dersenız netten bedava anket siteleri listesini bulabilirsiniz….

 Mail Oku Para Kazanama; mail adresime belki günlük 50 tane spam mail geliyor ve sizce ben kaçını okuyorum…yada siz kaç mail okuyorsunuz…Ki hotmail gibi siteler reklam yapılan mail adreslerini deşifre edip engelliyorlar….

Yada mailinize gelen bi linkle para kazanabileceğinizini mi zannediyorsunuz…Sizce böyle birşey gerçek olsa birileri bu konuda zengin olmazmıydı…Bot bir program kurar ve mailine gelen tüm linkleri tıklatabilirdi….Eğer ben mail okuyarak para kazanabilirim diyorsanız.. Özetle; eşek oldukça semer vuran çok olacaktır….Bu sitelerin hamallığını yapmak dışında hiç birşey elde edemiyeceğinize emin olabilirsiniz.

Dosya Yükle Para Kazanama;Amerika da SOPA yasası isimli telif haklarını koruyan bi yasa çıkıncaya kadar bende bu işte para kazanabiliyordum….Ve yüksek hitli bi sitede sadece 5dakikada 2dolar para kazanabiliyordum….Bu nasıl oluyordu peki?

hotfile,turbobit,filesonic,rapidshare gibi dosya barındırma sitelerine küçük dosyalar yüklüyordum ve bu dosyalar indikçe paralar kazanıyordum…Ama günlük kazancım 2-3 doları geçmiyordu..istesem geçebilirdide….

Ancak geçen yıl çıkan kanun ile tüm dosya yükleme siteleri iflas etti, engellendi, bazıları tamamen kapatıldı, bazıları kullanıcılara para ödemeyi kesti ve olan yine para kazanmaya çalışanlara oldu.Şuan yülediğiniz dosyalardan para kazanmayı umuyorsanız o devir bitti….Yüksek hitli sitelerin kullanıcıları dışında bu işten para kazanabilen yok….

Kısacası upload et para kazan dönemı telif hakları dolayısıyla bitti…Ayrıca warez,korsan paylaşım yapan tüm Türk siteleride geriledi….

Makale yaz, yorum yap, facebook’ta sayfa beğen; Sizce bir sürü otolike uygulaması varken siz nasıl para kazanabilirsiniz facebook tan? Nette bir sürü program var ve sizin 1 saatte yapacağınız işi otomatik program zaten yapıyor.Size niye ihtiyaç duyulsun ki…Tek amaç sitelerini tıklatabilmek vs.

 

 

 

©Kaynak gösterilmeden yazıdan alıntı yapılması kesinlikle yasaktır.©

 

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Mc Donald’s Satış Stratejisi

Mc Donald’s satışlarını artıran satış tekniği

One comment

  1. Tamamiyle haklı ve doğru bir yazı olmuş. Tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir