Son Dakika
Home / Bayilik / Birlik Kozmetik Ürünleri bayilik veriyor

Birlik Kozmetik Ürünleri bayilik veriyor

kozmetik ürünleri bayilik

Kozmetik ürünleri bayiliği

Firma Adı BİRLİK KOZMETİK
Bayilik Kategorisi Kozmetik
Bayilik Destekleri İkili görüşmede belirtilecektir.
Bayilik Şartları 9000 TL ÜRÜN ALIMI
Yatırım maliyeti ve Ortalama kâr oranı 9000 TL ÜRÜN 6000 NET KAR
Firma tanıtımı BİRLİK KOZMETİK
VİZYONUMUZ ;
Tüm canlıların en yüksek ekolojik düzeyde ve yüksek enerji dengesinde kaliteli bir yaşam sürecekleri Dünya gezegeni oluşturmak,Kirlenmemiş ve tahrip edilmemiş bir Dünya gezegeni inşa etmek,
İnsanların birbirleri ile ve tüm evren ile birlikte barış ve uyum içinde yaşadığı bir dünya gezegeni istiyoruz.
Her şeyin yaratıldığı ve evrildiği gibi olduğu bir dünya gezegeni tekrar kurmak istiyoruz.En üstün kaliteyle bu yolda devam etmek üzere, ürün yelpazemizi genişleterek ; nitelikli ve güleryüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.MİSYONUMUZ;
BİRLİK KOZMETİK Grup Olarak misyonumuz,mavi gezegenimizi eski güzelliğine kavuşturmak,yeryüzündeki tüm yaşam formları ve ekolojik dengeyi tekrar tesis ederek,gelecek nesiller için yaşanabilir bir Dünya inşa etmek.
Müşterilerimizin yaşamlarına değer katmak için çözümler üreten, müşterilerimizin beklentilerini öngörerek, pazara en etkin ve en gelişmiş teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla yolumuza devam etmektir.DEĞERLERİMİZ ;
Birbirimizi, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi aktif biçimde dinleyecek ve doğru anlayacak, çevremize ve toplumumuza ürün ve hizmetlerimizle katkıda bulunmayı amaç edineceğiz.YENİLİKÇİLİK;
Fikirleri geliştirir, dinler, destekler ve paylaşır; gerçekleştirmek için ortam oluşturur ve alışılmışın dışındaki fikirleri ödüllendiririz. Çeşitliliğe açığız..

CESARET;
Sorumluluğu paylaşarak birbirimizi cesaretlendirir ve insiyatif alırız. Katkıları takdir etmede adil davranırız. Hatalarımızdan ders çıkarırız.

İŞ BİRLİĞİNE AÇIK OLMAK;
Bilgi ve uzmanlığımızı önyargısız ve açık bir iletişimle paylaşarak birbirimize destek olup, yol göstermek için gerekenin en iyisini yapmakla sorumluyuz. Sevgi ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı yaratırız.

ŞEFFAFLIK;
İş etiğimiz gereği geri bildirimlerimizi ilgili kişilerle doğrudan dürüstce ve hızlı yapar, başarımızı destekleyecek her türlü bilgiyi günceller ve paylaşırız.

Müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğimize yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olmayı hedeflemektir.

İsim İBRAHİM BOZKURT
Telefon Numarası 05073080868
Adres Bilgileri Adres: ZAFER MAH.SAĞLIK CAD.KILIÇ AP.ALTI NO 29
İl: MERKEZ
İlçe: MALATYA
Posta / Posta Kodu: 44200
Ülke: Turkey
e-posta adresi İbrahimbozkurt8244@hotmail.com

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Nüans Art bayilik

Sanat Eseri Severlerin gözdesi  Nüans Art bayilik veriyor

One comment

  1. batman ilimize bir bayilik açmakta yardımcı olursanız sevinirim. İletişime geçerseniz memnun olurum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir