Son Dakika
Home / E-ticaret / Google bedava reklam fırsatı

Google bedava reklam fırsatı

bedava reklam kupon

Bedava reklam kuponları
Dünyanın en büyük sitesi olan google üyelerine ücretsiz reklam kuponları veriyor.Üstelik kayıt olan herkes 100 lira değerindeki bu kuponlardan faydalanabiliyor.Farklı 5 adet mail adresi ve telefon numarası ile google a reklam kuponu için kayıt olup google da tam 500 lira değerinde reklam yayınlayabilirsiniz.Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz ve bu size kalmış.

Bir ürününüz veya tanıtımını yapacağınız bir siteniz var ise sadece 7 gününüz var.Çünkü 7 gün sonra google ücretsiz reklam kuponu servisini tamamen kapatacak ve ücretli yayınlara yer verecek.

Google Adwords İstatistikleri
Google üzerinden verdiğiniz reklamlarda 100 tıklamaya karşın sadece 2-5 arası kişi sizin ürününüzü satın almaktadır.Yani google reklamlarına geri dönüş oranı %2 ile %5 arasındadır.

Bedava reklam kuponu almak için aşağıdaki formu doldurun ve kayıt olun.Sonrasında 100 liralık kupon kodunuz mail adresinize google tarafından gönderilecektir.

Bedava reklam kupon adresi : http://goo.gl/8Vq1W

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Sosyal Medya İstatistikleri 2013 ve Öncesi

Sosyal ağların hayatımızdaki yeri her geçen gün biraz daha fazlalışrken, sayıları da giderek artmakta. Ancak …

3 comments

  1. paylasim icin tesekkür ederim , beni google adworddan banladilar 1 yil önce ,affilate sisteminden para kazanmak isterken ve yarida kaldi hersey ,halen daha ne hata yaptim bilmiyorum , google hic affetmiyor ufak hatalarida ! onun icin googledan ben biraz uzak duruyorum 🙂

  2. Gerçekten google reklamlarının çok faydası oluyor arkadaş kullanmanızı tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir