Son Dakika
Home / E-ticaret / Drop Shipping ile para kazanalım

Drop Shipping ile para kazanalım

Drop Shipping ile para kazanalım

Hadi para kazanalım

Bugün Drop Shipping ile ilgili öğrendiğimiz bilgilerle internette girişimcilik yapacağız.

Para kazanalım.

Öncelikle size mal verecek bir toptancı bulmalıyız.Bir internet siteside olabilir.Tabii güven veren bir firma ile anlaşın.Hatta en basitinden bulunduğunuz yerde bir saatçi vardır yada her neyse ben saat satalım dıyorum.25-30 liralık kaliteli ve şık bir saat seçin.Sonra satıcı ile anlaşın ben sürekli alıcam deyip indirim isteyin.

Sonra internette satacağınız saat modeli ile ilgili en güzel çarpıcı resimleri bulun.Ürüne dair tüm özellikleri araştırın.

Sırada pazarlama safhası var.E-bay hepsi burada-sahibinden gittigidiyor gibi sitelerde ürün satımı için yazı yazınız.Yazınıda resimler-ürünle ilgili yazıların hepsini paylaşın.Başlangıç ve ilk satış adına makul bir fiyat koyun.Kargoyu hangi tarafın ödeyeceğini ilanınızda belirtin.

Not ilan verirken sizden ilan ücreti isteyebilirler bu yüzden bir kredi kartı bulunuz.Bu ücretler çok küçük ücretler olduğundan kredi kartınız yoksa herhangi bir yakınınızdan isteyebilirsiniz.

İlanı da verdikten sonra, siparişleri beklıyoruz.Size verdiğim siteler ülkemizde en büyük siteler olduğundan kısa süre içinde siparişler gelecektir.

Sipariş verenın bilgilerini alıp toptancımıza/saatçiye bilgileri yolluyoruz ve o kargo ile ürünü gönderiyor.Bazı siteler ürün tesliminden sonra ücretin hesaba geçmesine izin verirler.Kargo müşterinize gittikten sonra, muhtemeln para hesaba yatacaktır.Sonrasında ise; ilk drop ship girişim tecrübenız hayırlı olsun.

Drop Shipping ile para kazanalım bitti.

Hakkında aktif girisimci

Sadece düşünen değil yapan kazanır!

Check Also

Sosyal Medya İstatistikleri 2013 ve Öncesi

Sosyal ağların hayatımızdaki yeri her geçen gün biraz daha fazlalışrken, sayıları da giderek artmakta. Ancak …

One comment

  1. işte bu iyi oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir